Neděle  14.9.2008                              Neplachov – Jankov C  2:1 (1:1)

Střelci: M. Čada, Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dočkal, Pavel Dušák, Jiří Ludvík,

Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Martin Nekola, Lukáš Blažek

Střídali: Miloš Průcha, Miroslav Zajíček

Komentář:  Hosté posílení o dvojici hráčů z A týmu hrající kraj jakoby nám chtěli znepříjemnit utkání. Soupeř ukazoval svou sílu ve středu hřiště, kde měl trochu navrh, ale celkově byl zápas od úvodu vyrovnaný. První branka přišla po nenápadné akci, prudké a přesně umístěné střele z dálky od Marcela Čady na kterou neměl brankář odpověď. Po brance se soupeř snažil navázat na předešlou rychlou hru, odměnou byla vyrovnávající branka. Rozhodující okamžik prvního poločasu byla penalta, kterou hosté neproměnili díky skvělému zákroku Štěpána Bicka. Tato situace byla jednou z rozhodujících situací v utkání. Po vyrovnaném stavu byla hra v druhé půli velmi aktivní, hosté se snažili napravit neúspěch v proměnění pokutového kopu a vyráželi na nebezpečné úniky. V druhé části jsme měli více šancí, jednu z nich proměnil Jiří Brčák a dostal nás do vedení. Další šance našeho týmu přicházeli, ale chyběla přesná a důrazná koncovka. Bojovná hra hlavně ve druhém poločase nám vynesla plný zisk bodů.

Mistrovské utkání    4. kolo

Sobota  6.9.2008                                Chrášťany - Neplachov  1:2 (0:1)

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Jiří Ludvík,

Jiří Brčák, Marcel Čada, Petr Šafář, Lukáš Blažek, Martin Nekola

Střídali: Pavel Čada

Komentář:  Těžký soupeř, se kterým jsme mnoho let venku nezískali plný bodový počet a se kterým jsme uhráli občas remízu. Herně jsme na domácí měli, již od úvodu jsme se vytvářeli šance, rozhodčí mohl písknout pro nás penaltu, ale nepískl. Domácí hráli v nezvyklém rozestavení, když jim občas jakoby chyběl jeden hráč v poli, ale pokud útočili, tak se dopředu dostávali v šesti i více lidech. První branka padla po nádherné akci, Jiří Brčák poslal dlouhý pas na levou stanu zálohy odkud se přihrávka dostala do druhé vlny na Marcela Čadu, který bez problémů otevřel skóre. První půli jsme byli lepší, ale převahu jsme naplno nedokázali nezužitkovat. Druhý poločas začal velmi slibně, v úvodu Jiří Brčák pojistil náskok již na dvě branky. Od této chvíle začali hrát domácí úplně jiný fotbal, byli rychlejší a více se pohybovali. Domácím se podařilo zmírnit náskok na jednu branku patnáct minut před koncem. I když měli domácí v druhém poločase větší převahu, my jsme také měli šance na to, abychom náskok zvýšili. Dramatický zápas ukončila tyčka po domácím přímém kopu.

Mistrovské utkání    3. kolo

Neděle  31.8.2008                             Neplachov – Pištín  1:1 (1:1)

Střelci: Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Ludvík, Pavel Dušák, Lubomír Pudil,

Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Martin Nekola, Miloš Průcha

Střídali: Lukáš Blažek, Miroslav Zajíček, Pavel Čada

Komentář:  Utkání proti soupeři, který v minulých letech hrával pravidelně okresní soutěž. Jedním z úkolů kromě zisku plného poštu bodů bylo také nedostat rychle branku, tak jako v prvním úvodním kole doma. Počáteční chybu jsme neudělali, snažili jsme se od začátku na domácí vlítnout a dostat se tak do vedení. Hosté byli ti, kdo se dostal do vedení, při přečíslení na levé straně se míč dostal do středu pole, odkud padla vedoucí branka. Srovnání přišlo zanedlouho po centru a tečovanému míči, který se dostal do nohou Jiřího Brčáka pro kterého nebyl problém srovnat a přesnou klidnou střelou překonal hostujícího brankáře. Druhý poločas se nepodařilo i přes několik zajímavých šancí dostat do vedení, a když ani soupeř nevstřelil branku, zápas skončil bez využitých šancí remízou.

Mistrovské utkání    2. kolo

Neděle  24.8.2008                             Strýčice - Neplachov  1:3 (1:0)

Střelci: Průcha 2x, vlastní

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Martin Nekola, Honza Láník, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Pavel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha, Marcel Čada

Střídali: Lukáš Blažek

Komentář:  Opakování úvodu sezóny, kdy jsme obdrželi branku již v první minutě zápasu, se naštěstí neopakovalo. Za to výkon v první půli byl velmi rozpačitý. Šance, které jsme si dokázali vypracovat, neskončili v domácí brance. Až na zmíněné šance byl první poločas velmi chabý, domácí nás potrestali a v polovině se ujali vedení po ztraceném míči. Domácí si pomáhali fauly, takto rozkouskovaná hra nám neseděla. První půle skončila pouze s jednobrankovým rozdílem. Těžká mašina se rozjíždí pomalu, navíc byl v úvodu druhého poločasu vyloučen po druhé žluté kartě Martin Nekola. Od této chvíle nastal v zápase zlom. Vyrovnávající branka přišla po střele Marcela Čady, brankář střelu vyrazil, ale dobíhající spoluhráč kopl balón do branky. Hra za počtu deseti hráčů byla aktivnější, druhá branka se zrodila po individuální akci Miloše Průchy, který si přehodil míč na pravou nohu a rychlou střelou nás dostal do vedení. Domácí se občas vydali do útoku, ale bez úspěchu. Rychlá hra přinesla třetí branku po prudké střele z pravé strany hřiště. V té chvíli byl zápas rozhodnut a výsledek se nezměnil ani po několika dalších příležitostech.

Mistrovské utkání    1. kolo

Neděle  17.8.2008                              Neplachov - Dívčice  3:1 (1:1)

Střelci: Nekola, Průcha, Šafář

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dočkal, Pavel Dušák, Marcel Čada,

Jiří Brčák, Petr Šafář, Lukáš Blažek, Martin Nekola, Miroslav Zajíček

Střídali: Jiří Ludvík, Miloš Průcha, Pavel Čada

Komentář: První kolo soutěže začalo velmi špatně, po rozehrávce hostujícího týmu se čtyřmi přihrávkami dostali ke střelecké příležitosti, kterou proměnil! Tato branka byla ukázkou jak dávat rychle góly. Ve druhé minutě jsme rozehrávali už my. Branka nás nesevřela a nátlakovou hrou jsme se dostávali častěji k soupeřově brance. Vyrovnávající branka padla po odrazu míče od břevna, kdy Martin Nekola zajistil první zápis hlavičkou taktéž pod břevno. Hosté se několikrát dostali před naší branku, ale bez úspěchu. Druhý poločas hra navazovala na předchozí výkon v první půli, hrálo se častěji na soupeřově půlce. Zlomový okamžik přišel po střele Miloše Průchy a plánované dorážce Marcela Čady, který se snažil tečovat míč těsně před brankářem, ale brankáře nejspíše zmátl, když se míče nedotkl. Míč tedy pomalu doputoval za brankovou čáru. V závěru zápasu měli hosté šanci po faulu v pokutovém území, ale byl z toho jen nepřímý kop. Gólovou pojistku vstřelil Petr Šafář, hostům nevyšel ofsajd systém a střelec šel sám na brankáře a placírkou k tyči zakončil výsledek utkání.