36: 68

15

(-24)

Mistrovské utkání    15. kolo

Neděle            1.4.2007                                Neplachov    Rudolfov B  0:0 (0:0)

Střelci:

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák,

Jiří Dočkal, Lukáš Blažek, Petr Šafář, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Jiří Dušák, Martin Nekola

Komentář:  První jarní utkání před domácím publikem proti tabulkově lepšímu celku kterému jsme měli co z podzimu oplácet. Hosté posilněni o několik hráčů z A – týmu předvádělo aktivní hru na kterou jsme odpovídali jenom bráněním a do plnohodnotných šancí jsme se snad ani nedostali. Navíc v průběhu hry se nám zranil středopolař Jiří Brčák, který si obnovil zranění kotníku. Herně velmi špatný výkon bez vyložených šancí našeho týmu jsme dotáhli do remízového stavu a to díky hlavně výtečně chytajícímu brankáři, který nás zachránil před jistou prohrou.

Mistrovské utkání    16. kolo

Sobota            7.4.2007                               Pedagog ČB    Neplachov  0:3 (0:0)

Střelci: Průcha 2x, Šafář

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Dočkal,

Lukáš Blažek, Petr Šafář, Martin Nekola, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Jiří Dušák, Pavel Čada

Komentář: Papírově vyrovnané utkání s domácími situovanými v tabulce za námi se hrálo na tankodromu v Úsilném. Hra o poznání lepší než v předcházejícím zápase v trochu pozměněné sestavě hlavně v záloze jsme začali poměrně dobře. Domácí zahrozili a měli několik šancí, ale nedokázali dostat balón za našeho brankáře. Mohli jsme se ujat vedení, ale břevnová konstrukce nám v tom zabránila. Druhý poločas herně podobný, ale výsledkově odlišný se nám podařilo vstřelit branku kterou jsme okořenili ještě dvěma dalšími a v poklidu jsme si z malého sklopeného a tvrdého hřiště neodvezli zranění, ale všechny tři body. Za zmínku stojí opět výborná forma brankáře, díky němuž jsme v poklidu dohráli.

Mistrovské utkání    17. kolo

Sobota            14.4.2007                              Neplachov    Lišov B  2:3 (1:2)

Střelci: Brčák, M. Čada

Střídali: Martin Nekola, Pavel Čada, Jiří Dušák

Komentář:  Druhé domácí jarní utkání proti momentálně tabulkově nejsilnějšímu týmu naší skupiny. Hra při letním slunném počasí pro nás nezačala dobře, když na nás hosté doslova vlítli a po rychlých akcí na jeden dotek jsme obdrželi dvě branky. Hostů jsme se nezalekli a vytvořili jsme si i přesto několik slibných šancí a do konce prvního poločasu snížili na rozdíl jedné branky ukázkovou souhrou.. Po poločase jsme si vytvořili tlak, ale z šance jsme opět neproměnili. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, s větší převahou z naší strany. Téměř celý druhý poločas jsme si vytvářeli slibné šance, ale ke konci jsme obdrželi třetí branku. Ještě v úplném závěru se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale hned v zápětí byl zápas ukončen. Divácky přitažlivé utkání a bojovná hra za kterou nás pochválila také trenérská dvojice nám ukázala, že se dá hrát s kýmkoliv.

Mistrovské utkání    18. kolo

Neděle            22.4.2007                              Borek    Neplachov  1:2 (0:0)

Střelci: M.Čada,  Blažek

Jiří Dočkal, Martin Nekola, Petr Šafář, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Lukáš Blažek, Pavel Čada

Náhradníci: Zdeněk Novotný, Jiří Dušák

Komentář:  Pro nás těžké utkání, proti domácím se kterýma se, ale určitě dá hrát. Od začátku na nás domácí vlítli a byli trochu důraznější než my. Po jakémsi nátlaku jsme také vystrkovali růžky a začali se dostávat do šancí. Na vynaložené šance jsme za první poločas domácí přehráli, ale finální přihrávka a koncovka se nám nedařila. Utkání gradovalo celý druhý poločas za bojovné hry obou týmů, my jsme ovšem ujali vedení po ukázkovém centru z pravé strany a koncovce. Domácí nám nedali pokoj a ohrožovali naší branku spíše držením míče než vyloženými šancemi. Po nátlaku domácích se nám podařil zvýšit náskok a to i díky úspěšnému tahu trenérské dvojice. Až v úplném závěru domácí snížili, ale víc se jim nepodařilo. Po bojovném výkonu jsme trochu nečekaně získali plný počet bodů.

Mistrovské utkání    19. kolo

Neděle            29.4.2007                              Neplachov    Chrášťany B  1:3 (0:2)

Střelci: M.Čada

Komentář: Třetí domácí utkání na jaře ve kterém jsme chtěli již získat plný počet bodů proti týmu z horní části tabulky. Od začátku jsme se snažili hrát a hosty zatlačit, ale houževnatí hosté ukázali proč jsou na horních příčkách tabulky. I když jsme měli ze hry trochu více, soupeř nám za poločas vstřelil dvě branky po hrubých chybách. Druhý poločas jsme se snažili hru otočit a alespoň vyrovnat, ale hosté se štěstím našemu tlaku odolávali. Skóre se změnilo až v úplném závěru, kdy hosté navýšili svůj rozdíl a vzápětí jsme vstřelili poslední branku v zápase v závěrečné minutě. Již třetí domácí zápas bez výhry a druhý po sobě ve kterém jsme se soupeři sice drželi krok, ale nedokázali vyhrát.

Mistrovské utkání    20. kolo

Neděle            6.5.2007                                Ševětín B    Neplachov  0:3 (0:2)

Střelci: M.Čada, Dočkal 2x

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Jiří Dušák, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Jiří Dočkal, Martin Nekola, Petr Šafář, Marcel Čada, Lukáš Blažek

Střídali: Pavel Čada

Náhradníci: Zdeněk Novotný

Komentář:  Po dalším nepovedeném domácím utkání jsme museli venku ukázat, že umíme taky vyhrávat. Domácí nebyli v nejsilnější sestavě a to se také promítlo do hry. Domácí hrozili ve středu hry, ale když se dostali do blízkosti vápna, tak nedokázali v náš prospěch zakončit. Hra byla poměrně vyrovnaná, ale my jsme se dostali do vedení. Do prvního poločasu jsme ještě navýšili náskok po přímé střele kterou nedokázal domácí brankář zkrotit. V druhé části domácí ještě zazlobili a dokázali nás  trochu zatlačit, ale my jsme odpověděli střelou z delší vzdálenosti, která skončila v domácí brance. Po nikterak bezvadném výkonu, ale rozdílově jasném jsme venku opět získali všechny body.

Mistrovské utkání    21. kolo

Neděle            13.5.2007                              Neplachov    Dolní Bukovsko  0:0

Střelci:

Pavel Čada, Martin Nekola, Petr Šafář, Marcel Čada, Lukáš Blažek

Střídali: Jiří Dušák, Miloš Průcha

Komentář:  Již počtvrté jsme měli možnost v domácím prostředí vyhrát a ukončit domácí mizérii bez výher. Hra s absencí středního záložníka a několika zraněnými hráči předpovídala, že ani proti hostujícímu týmu nebude lehké bodovat. Hosté byli od úvodu trochu aktivnější a my jsme hráli zataženě bez jakýchkoliv známek útočného fotbalu. Až na pár vyjímek jsem se před hostující branku nedostali. Hra ve druhé části pokračovala v duchu prvního poločasu, hráli jsme trochu důrazněji, ale bez vyložených šancí. Když už směřovali kombinace k zdárnému úspěchu finální přihrávka nebyla přesná. Střídání dokázalo oživit hru, ale když ani hosté nedokázali vstřelit branku, tak po nepříliš povedeném výkonu a hlavně s několika ostrými zákroky, kde rozhodčí zaspal skončil zápas remízou. Derby s nejvyšší návštěvností v sezónně jistě neuspokojil domácí fanoušky ani trenérskou dvojici.

Mistrovské utkání    22. kolo

Sobota            19.5.2007                              Roudné B    Neplachov  1:1 (1:0)

Střelci: Dočkal

Pavel Čada, Martin Nekola, Petr Šafář, Marcel Čada, Miloš Průcha

Komentář:  Po další domácí ztrátě jsme jeli již tradičně pro body ven. Na upraveném a kvalitativně nejlepším hřišti ve své třídě za slunného počasí probíhal boj o šestou příčku v tabulce. Hned od začátku jsme začali velice aktivně a po slibných šancí jsme se mohli ujat vedení. První poločas jsme soupeře přehrávali, ale byli to domácí kteří se dostali do vedení po velmi sporné situaci, kdy soupeř v malém vápně s přispěním faulu, dostal balón do branky. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, většina času strávená na jejich půlce a plno gólových šancí, které jsme neměli ani ve dvou předchozích domácích zápasech, jsme nedokázali proměnit. V úplném závěru zápasu v posledních vteřinách nastavení jsme po důrazném průniku kopali penaltu kterou jsme proměnili a získali alespoň jistě zasloužený bod. Atraktivní fotbal, kde toho domácí moc neukázali s množstvím našich zmařených šancí a neuspokojivého výkonu pana rozhodčího skončilo asi zaslouženou remízou.

Mistrovské utkání    23. kolo

Sobota            26.5.2007                              Neplachov    Nemanice  5:0 (2:0)

Střelci: Brčák 2x, Nekola 2x, M.Čada

Střídali: Pavel Čada, Jiří Dušák

Komentář:  Po dalším nezdařeném domácím zápase přijel soupeř s poněkud menšími nároky. Hned od začátku byla na hře znatelná naše domácí převaha s vyloženými šancemi a po několika neproměněných jsme se ujali vedení. Evidentně oslabení hosté za celý první poločas nic kloudného nevymysleli, naopak my jsme se snažili a po vyložených šanci blížící se k první desítce jsme navýšili náskok. Hlavní zlatý hřeb večera pokračoval ve druhé půli, kdy nemohl být divák v klidu z tolika neproměněných šancí, které se nedají spočítat na prstech obou rukou. Slabí hosté a naše aktivní hra se spousty neproměněných šancí byl obrázek až do konce utkání. Některé šance jsme samozřejmě proměnili a navýšili náskok o další tři branky, ale úspěšnost gólových šancí byla maximálně pětinová. Každý z hráčů na poli měl minimálně jednu vyloženou šanci tedy kromě brankáře, který má jinou práci, ale někteří hráči si nevystačili ani s pěti šancemi. Slabý soupeř a „vysoký“ brankový rozdíl s nejlepším výsledkem v domácím prostředí potvrdil předpoklady na dosavadní pátou příčku v tabulce.

Mistrovské utkání    24. kolo

Neděle            3.6.2007                                SKH Hluboká    Neplachov  0:2 (0:1)

Střelci: Frejlach, Brčák

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák,

Střídali: Jiří Dušák

Náhradníci: Štěpán Bicek, Jiří Dočkal

Komentář:  Domácí potřebovali nutně vyhrát, aby měli ještě určitou šanci zachránit se v této soutěži. Odhodlání a bojovnost domácí měli a v úvodu hry bylo na domácích vidět, že se o body „poperou“. V osobních soubojích jsme většinou prohráli, ale soupeře jsme nepustili k pořádnému zakončení. V průběhu zápasu jsme si vytvářeli šance a uchytila se až penalta, když hosté v pokutovém kopu zahráli rukou. Na penaltu se s jistotou připravil Pavel Frejlach, který nedal brankáři šanci a s přehledem nás dostal do vedení. Druhá půle ukázala více šancí na obou dvou stranách. My jsme si vypracovali ne jednu vyloženou šanci, ale zatím bez úspěchu. Nakonec se přeci jen jedna šance ujala, když brankář vyrazil střelu přímo před našeho hráče, který neměl problém se prosadit. Domácí nás ke konci utkání ještě dokázali ohrozit, ale na vyrovnání už to nebylo.

Mistrovské utkání    25. kolo

Neděle            10.6.2007                              Neplachov     Nové Hodějovice  0:1 (0:1)

Střelci:

Komentář: Poslední utkání před domácími diváky v této sezóně proti týmu, který se usadil na horních příčkách tabulky. Hosté dobře ovládali hru ve středu pole, kde nás také mírně přehrávali. V prvním poločase se toho z naší strany moc nestalo, až na situaci, kdy hosté zaútočili a náš obránce vracející hlavičkou míč do hry nasměroval míč přímo do branky a na malém vápně nezbývalo nic jiného než zastavit míč rukou náš stoper. Z následné penalty se hosté ujali vedení. Druhý poločas jsme začali hrát více aktivně a před branku hostujícího týmu jsme se dostávali daleko častěji. S postupným závěrem jsme hosty zatlačili a po šancích které jsme si v úplném závěru dokázali vytvořit jsme mohli vyrovnat, ale nestalo se tak. Nebýt penalty, tak by zápas asi skončil zaslouženou remízou a doma jsme se rozloučili s nepříliš vydařenou hrou v domácích utkání s diváky.

Mistrovské utkání    26. kolo

Neděle            17.6.2007                              Úsilné     Neplachov  1:1 (0:0)

Jiří Dočkal, Pavel Čada, Martin Nekola, Petr Šafář, Marcel Čada

Střídali: Jiří Dušák, Lukáš Blažek

Náhradníci: Štěpán Bicek

Komentář:  Poslední utkání v této sezóně s týmem ze spodního patra rozhodlo o konečném umístění, kdy jsme v případě výhry mohli skončit na výtečném pátém místě. Hra, ale od začátku nebyla taková jakou bychom si přáli a po nevalném výsledku v prvním poločase takřka bez šancí skončil poločas bez branek. Druhá půle se moc herně nezměnila, ale po faulu a následném trestném kopu vstřelil ukázkovou šibenici z pětadvaceti metrů Marcel Čada, který si také potvrdil nejlepšího sezónního střelce v tomto ročníku. Trochu nám chyběl důraz, absence některých hráčů a možná také únava v posledním zápase, abychom udrželi vítězství, ale domácí srovnali a po nikterak slavném výkonu, jsme si odvezli bod, který nám nakonec na pátou příčku nestačil a o bod jsme skončili na klidném šestém místě za týmem z Borku.