Jaro 05/06

Tabulka podzim 2005/2006

Po podzimu jsme přezimovali na 2. místě, ke kterému jsme si pomohli také díky předehrávanému zápasu ve kterém jsme vyhráli nad Úsilným 1:0 a bod ztráceli právě na 1. místo, kde se usadil tým Úsilné.

Mistrovské utkání    15. kolo

Neděle           2.4.2006                     Ševětín – Neplachov – odloženu kvůli terénu na 17.4.2005

Mistrovské utkání    16. kolo

Neděle           9.4.2006                     Neplachov – Pištín B  3:2 (0:1)

Střelci: M. Čada, Průcha, Brčák

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Jiří Dušák, Pavel Dušák, Pavel Frejlach, Lubomír Pudil, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali:Lukáš Svobodný, Lukáš Blažek, Pavel Čada

Komentář: První jarní zápas jsme začali aktivně, kdy jsme protivníky téměř nepustili na naší polovinu a díky bravurním zákrokům hostujícího brankáře se nám nepodařilo vstřelit branku, bohužel protivníkovi se podařilo vsítit gól. Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší útočné hře kterou jsme již zúročili třemi trefami. Povedený zápas jsme v poklidu dohráli s obdržením druhého gólu z penalty na konci utkání.

Mistrovské utkání    17. kolo

Pondělí           16.4.2006                   Volné

Pondělí           17.4.2006                   Ševětín – Neplachov 1:1 (0:0)

Střelci: Brčák

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Pavel Frejlach, Lubomír Pudil, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali:Lukáš Blažek, Pavel Čada

Náhradníci: Jiří Dušák

Komentář: Rozporuplný zápas, kdy jsme během prvních dvaceti minut tlačili domácí na jejich polovině, ale bez patřičného gólového účinku. Druhý poločas jsme začali aktivně, kdy hned v úvodu po faulu na unikajícího Martina Nekolu proměnil penaltu svým 10. gólem v sezóně Jiří Brčák. Po nevyužití několika slibných šancí jsme obdrželi po obraném faulu a následné penaltě vyrovnávací gól.

Mistrovské utkání    18. kolo

Sobota            22.4.2006                   Jankov C – Neplachov  3:2 (2:0)

Střelci: Brčák (2)

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Pavel Frejlach, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali: Pavel Čada

Náhradníci: Pavel Marhoun

Komentář: Chyba v úvodu utkání potrestaná prvním gólem domácího týmu naznačilo, jak se bude utkání dále vyvíjet. Dravý útok domácích přinesl ještě do konce poločasu druhou branku na kterou jsme nedokázali odpovědět. Druhý poločas jsme ukázali, že zápas ještě neskončil a po brankách z penalty a ve hře jsme se opět dostali do zápasu. Domácí si přesto nenechali vzít ani bod a po nechytatelném přímém kopu jsme zápas v deseti lidech prohráli.

Mistrovské utkání    19. kolo

Sobota            29.4.2006                   Neplachov - Temelín  4:0 (1:0)

Střelci: Brčák, Průcha (2), Blažek

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Pavel Frejlach, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Pavel Čada, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali: Petr Šafář, Pavel Marhoun

Komentář: Utkání dvou týmů myslících na horní příčky, začalo pro náš mančaft velmi dobře, kdy hned v úvodu jsme vstřelili první branku. Zápas poznamenaný nejenom špatným terénem díky počasí, ale také řadou neproměněných šancí, kdy jsme do poločasu mohli vést s daleko vyšším rozdílem pokračoval ve druhém poločase ve stejném tempu, ve kterém jsme téměř hostující tým nepustili do řádné šance. Převahu zúročenou dalšími třemi góly jsme dotáhli do vítězného konce.

Mistrovské utkání    26. kolo

Sobota            1.5.2006                     Strýčice - Neplachov  0:3 (0:0)

Střelci: Šafář, Blažek, Průcha

Střídali: Pavel Čada, Pavel Marhoun

Komentář: Velice důležitý zápas o druhé místo začalo tlakem hostujícího týmu vytvořením několika slibných šancí, ale bez výsledku. S postupujícím časem se tlak změnil ve vyrovnaný zápas s řadou nepřesností. Promáčený trávník na hranici neregulérnosti poznamenal celé utkání doprovázené chybami. I díky nekázni domácích, kteří během 10 minut po sobě obdrželi dvě červené karty jsme dokázali druhý poločas zápas rozhodnout třemi góly a po bezchybném výkonu brankáře získat velice důležité 3 body.

Mistrovské utkání    20. kolo

Sobota             6.5.2006                     Drahotěšice - Neplachov  2:4 (1:3)

Střelci: Pudil, Blažek (2), Průcha

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha, Martin Nekola

Komentář: Tabulkově jednoznačné utkání nám zkomplikovala absence dvou hráčů stabilního kádru, kteří nenastoupili a na výkonu to bylo vidět. Do prvního poločasu jsem si vytvořili převahu kterou jsme zužitkovali s náskokem dvou branek. Ve druhém nám protivník pěkně zatopil, když dokázal stáhnout výsledek až na rozdíl jediné. Uklidnění přišlo po vstřelené čtvrté brance po které už domácí nedokázali odpovědět.

Mistrovské utkání    21. kolo

Neděle            14.5.2006                   Neplachov – Chrášťany B  2:0 (0:0)

Střelci: M. Čada, Blažek

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dušák, Pavel Frejlach, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Martin Nekola

Komentář: Pro nás velmi důležitý zápas ve kterém jsme chtěli hostujícímu týmu oplatit prohru na podzim po špatném výsledku rozhodčího, který vyloučil naše tři hráče a nedovolil nám rovnocenný boj. Do zápasu jsme, ale vstoupili velmi špatně a především po nepřesných přihrávkách jsme nedokázali vstřelit branku. Druhý poločas šla hra trochu nahoru a po dvou brankách jsme hostujícímu týmu oplatili podzimní porážku.

Mistrovské utkání    22. kolo

Sobota              20.5.2006                   Dívčice – Neplachov  0:0 (0:0)

Střelci:

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dušák, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Martin Nekola

Komentář: Zápas ve kterém domácímu týmu šlo o hodně a zároveň nám o nic, protože jsme měli již zajištěný  premiérový postup do III. třídy jakoby napovídalo celému utkání. Domácí tým potvrdil dobré výsledky na vlastním hřišti, kde pouze jednou prohrál. My jsme nedokázali pořádně ohrozit branku protihráče a po neproduktivním výkonu, kdy jsme soupeře téměř neohrozili, získali bod. V úplném závěru navíc domácí neproměnili po nastřelené ruce pokutový kop.

Mistrovské utkání    23. kolo

Neděle              28.5.2006                   Neplachov – Dříteň B  1:3 (0:0)

Střelci: Blažek

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dušák, Pavel Frejlach, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha

Střídali: Martin Nekola

Náhradníci: Pavel Čada

Komentář: Těžký zápas, kde hostující chtěli získat velice důležité body a šanci na postup. V prvním poločase jsme si nevytvořili až tolik slibných šancí a když už jo, tak jsme je neproměnili. Naše síla se ukázala hned na začátku druhého poločasu po vstřelení již 10. branky Lukáše Blažka. Poté se ukázala síla hostující týmu s několika hráči A-týmu a vstřelili vyrovnávající branku. S přispěním vlastní branky jsme obdrželi ještě další dva a poprvé v této sezóně v jsme okusili v domácím prostředí jaké je to prohrát.

Mistrovské utkání    24. kolo

Neděle              4.6.2006                     Nemanice B – Neplachov  2:1 (1:0)

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Pavel Frejlach, Lukáš Blažek, Roman Čada, Marcel Čada, Jiří Brčák, Petr Šafář, Miloš Průcha

Střídali: Pavel Čada, Jiří Dušák

Komentář: Po předešlém prohraném zápase jsme si chtěli zlepšit reputaci, kterou jsme ne úplně vzali do svých rukou. Domácí se dostali do vedení a i když jsme předváděli slušnou hru nedokázali jsme proměnit šance. Druhý poločas nám vyšel a po důrazu před bránou jsem dokázali vyrovnat. Po brance jsme ožili, ale v hektickém závěru utkání po vybojované neproměněné šanci přišla studená sprcha v podání vstřelené vítězné branky domácích.

Mistrovské utkání    25. kolo

Neděle              11.6.2006                   Neplachov – Hluboká B  6:1 (4:0)

Střelci: Blažek 3x, Brčák, Průcha, M. Čada

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dušák, Pavel Frejlach, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Miloš Průcha

Střídali: Petr Šafář, Pavel Čada, Petr Kandra

Komentář: Poslední utkání na domácí půdě, tak i v sezónně bylo důležité pro oba dva týmy z pohledu boje o postup pro hostující a boj o první místo v podání našeho týmu. Již před začátkem zápasu jsme věděli, že musíme vyhrát o 5 branek, abychom skončili v tabulce první. Hra odpovídala nasazení a po čtyřech brankách a bezchybné hře do první půle jsme měli blíže nakročíno k první příčce. Ve druhém poločase jsme potvrdili sílu a po dalších dvou brankách s inkasováním jedné jsme se stali mistry IV. třídy v sezónně 2005 / 2006. Povedené utkání se spoustou hrubých faulů ze strany hostujících skončilo děkovačkou domácím fanouškům za podporu v celé sezónně.