Pátek  16.7.2009                               Neplachov – Ševětín  2:1 (0:0)

Střelci: Míka, Blažek

Nastoupili: Štěpán Bicek, Ladislav Kříha, Lukáš Svobodný, Martin Nekola, Pavel Dušák, Petr Šafář, Patrik Mohamed, Pavel Medek, Marcel Čada, Jiří Brčák, Miroslav Zajíček

Střídali: Tomáš Míka, Ondra Jindra, Martin Dušák

Komentář:  Těžký soupeř s neúplnou sestavou nás měl prověřit před posledním turnajem na půdě hostů. Hosté hráli dobře ve středu pole, kde byli hbitější, ale naše hra soupeře do opakovaných vyložených šancí nepustila. První poločas i přes pár slibných chvilek skončil bez branek také díky posile v podobě Ladislava Kříhy. V další fázi hry jsme se dostali do vedení, když se autor Tomáš Míka obtočil kolem hráče a zakončil akci brankou. Druhou branku přidal Lukáš Blažek hlavou. Hosté stačili jenom snížit, a protože jsme si závěr podrželi, vyhráli jsme jednobrankovým rozdílem. Klasický přípravný zápas s hokejovým střídáním a zkoušením hry na tři hráče vzadu dopadl nadmíru dobře.

Středa   25.7.2009                             Sudoměřice – Neplachov  3:3 (2:0)

Střelci: Svobodný 3x

Nastoupili: Štěcha Martin, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dočkal, Pavel Čada, Petr Šafář, Jan Láník, Marcel Čada, Martin Nekola, Lukáš Blažek, Tomáš Míka

Střídali: Pavel Medek, Pavel Čada

Komentář: Zápas rozdělený na dva poločasy, v první půli s A-týmem Sudoměřic, druhý poločas s B- týmem. Podle trenéra bylo hlavním úkolem běhání, hra byla až na druhém místě. V letním počasí jsme v úvodu vydrželi, ale domácí byli dobře připravení a ujali se vedení. Naše hra si připravila jednu vyloženou šanci, ale bez úspěchu. Domácím se podařilo přidat ještě druhou branku. Po výměně stran proti nám stál lehčí soupeř a naše hra začala převládat. První odpověď se dostavila až po výměně postu, když Lukáš Svobodný přešel z obrany do útoku. Ihned z první šance přešel po pasu přes obranu a skóroval. Druhá branka na sebe nenechala čekat a jmenovaný střelec po hokejové asistenci od brankáře a pasu po lajně vstřelil druhou branku. Třetí trefa, opět v podání Lukáše Svobodného, kdy přeloboval vše, co mu stálo v cestě a míč skončil v brance. Poté domácí stačili srovnat po chybě v obraně.

Sobota    28.3.2009                            Ševětín – Neplachov  4:0  (1:0)

Nastoupili: Štěpán Bicek, Jiří Dočkal, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Lukáš Blažek, Jiří Brčák,

Pavel Kolář, Petr Šafář, Pavel Čada, Martin Nekola, Miroslav Zajíček

Střídali: Martin Štěcha, Pavel Frejlach, Jan Svobodný, Tomáš Míka

Komentář:  Generálka před zahajovacím zápasem s Dívčicemi se soupeřem hrajícím o dvě třídy vyšší soutěž byla znát. První poločas byla hra vyrovnanější, když domácí nedávali vyložené šance a nám se podařilo dvakrát ohrozit domácí branku, ale bez vstřelené branky. První branka padla po přímém kopu vedle zdi. Druhá půle byla zcela jiná, po vystřídání téměř poloviny hráčů nás domácí výrazně přehrávali a střílely branky. Další branka přišla po špatném odkopu, kdy se míč dostal do vápna a vzápětí do branky. Smolný okamžik přišel po vlastní brance, kdy se obránce nepohodl s brankářem a míč doputoval za brankovou čáru. Domácí vstřelili ještě čtvrtou branku a zejména druhý poločas měli více ze hry.

Sobota    15.3.2009                            Neplachov – Holubov  4:0  (0:0)

Střelci: Nekola, Mohamed, Čada R. 2x

Nastoupili: Štěpán Bicek, Jiří Dočkal, Jan Svobodný, Pavel Dušák, Michal Dychtl, Patrik Mohamed, Marcel Čada, Petr Šafář, Pavel Čada, Martin Nekola, Roman Čada

Střídali: Martin Štěcha

Komentář:  V pořadí již třetí přípravný zápas proti soupeři, kde dříve hrával Jiří Dočkal. Soupeř se skládal z několika dorostenců, naše sestava ochuzená o pětici hráčů základní sestavy, ale doplněná hráči hrající za Ševětín, Drahotěšice a také starou gardu Neplachov. I s neobvyklou sestavou byla hra chvílemi ke koukání, první poločas jsme si vypracovali dvě nadějné šance avšak bez užitku. Umělý povrch s výborným terénem nám dovolil po lobu od Mohameda a vstřelení branky Martinem Nekolou. Druhou branku obstaral sám Patrik Mohamed individuální akcí. Další dvě branky vstřelil Roman Čada a završil účet v herně vyrovnaném zápase na čtyřbrankový rozdíl.

Sobota    9.3.2009                              Sviny – Neplachov  3:1  (1:1)

Střelci: Zajíc

Nastoupili: Martin Štěcha, Petr Švec, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Lukáš Blažek, Martin Nekola,

Patrik Mohamed, Petr Šafář, Pavel Čada, Jiří Brčák, Lukáš Svobodný

Střídali: Miroslav Zajíček, Tomáš Míka, Michal Dychtl

Komentář:  Utkání s mužstvem, které se připravuje vstoupit do soutěže příští ročník. Těžký terén znesnadňoval kombinaci, ale po chybě na půli hřiště se domácí ujali vedení. Z naší strany jsme branku domácích ohrozili třikrát, počtvrté Miroslav Zajíček překonal brankáře a na čáře Martin Nekola kontroloval balón kutálející se do branky. Druhý poločas byl herně podobný, domácí se ujali vedení po ukázkové střele z dálky. Domácí si vítězství udrželi a přidali třetí branku, když lobem překonali Martina Štěchu a Pavel Dušák ani výskokem branku neodvrátil.

Sobota    28.2.2009                            Neplachov – Nemanice  3:1  (1:1)

Střelci: Dočkal, Brčák, Čada M.

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Jiří Dočkal, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Martin Nekola,

Petr Šafář, Pavel Čada, Marcel Čada, Jiří Brčák, Miroslav Zajíček

Střídali: Tomáš Míka, Jiří Dušák, Honza Láník

Komentář:  První přípravný zápas proti známému klubu z Nemanic. Z prvních kontaktů s míčem byla vidět nerozehranost, která nás čeká až po zvládnutí tréninků zaměřených na fyzickou kondici, ale i tak byl herní projev na dobré úrovni. Nemanicím se podařilo vstřelit branku, kterou jsme do poločasu dokázali odpovědět po kličkovací dráze v podání Jirky Dočkala. Druhý poločas jsme přidali další branky, po ruce ve vápně se nemýlil z penalty Marcel Čada. Poslední branku vstřelil střelou z dálky Jiří Brčák.