Sokol Neplachov – Hrdějovice “B“  2:2 (0:0)
Střelci : Dušák Martin, Brčák – Votruba Michal, Hučík
ŽK : 2 – 3
Diváci : 50
Rozhodčí : Špelina

Zápas hraný zprvu na podmáčené, později již na rozbahněné hrací ploše s loužemi přinesl v prvních minutách spíše boj o střed hřiště a hráči se postupně přizpůsobovali terénu, který hodně komplikoval rozehrávku obou týmů. Jak domácí tak hosté se přeci jen pokoušeli hrát kombinačně, ale postupně se zhoršujícím se stavem hřiště přešli oba týmy k nakopávaným míčům. V první šanci zápasu se po individuální akci objevil hostující Bárta, jehož povedenou střelu k tyči likvidoval domácí gólman Bicek jen za cenu rohu. Domácí odpověděli dvěma gólovkami M. Dušáka. Ve své první šanci šel sám na gólmana, ale jeho zakončení se nevešlo mezi tři tyče a v druhé, po povedené narážečce s Brčákem mířil pouze do hostující gólmana Fajtla. V druhé půli byli aktivnější domácí, ale hosté dobře bránili a spoléhali na rychlé brejky. Po jednom takovém zahrávali roh, na který si naběhl hostující kapitán Mich. Votruba a hlavou otevřel skóre. Domácí se rychle oklepali a po centru Mohameda trefil Šubrt břevno. O chvíli později po Brčákově rohu vyrovnal hlavou M. Dušák. Domácí po vyrovnání chtěli otočit zápas a otevřeli hru, hodně vidět byl domácí Mohamed, a hosté ho často museli zastavovat za cenu faulů, z následných trestných kopů, ale domácí nevytěžili nic. A tak opět platilo nepsané pravidlo „nedáš, dostaneš“. Mir. Votruba nakopl dlouhý míč na Bártu, který přešel přes Svobodného, přihrál nabíhajícímu Hučíkovi a ten s pomocí tyče poslal hosty znovu do vedení. Domácí nesložili zbraně a znovu se natlačili před hrdějovickou bránu a když hostující Kaše zastavil v pokutovém území nedovoleně Sobotu vyrovnal z penalty Brčák. Hosté vyučili domácí v efektivitě, když v druhém poločase za dvou šancí dali dva góly, zatímco domácí se v koncovce trápí celý podzim a v tomto zápase tomu nebylo jinak.

Mistrovské utkání 11. kolo

Sokol Neplachov - Sokol Olešnice  0:1 (0:1)
Střelec : vlastní

ŽK : 2 - 2
ČK : 1(Mohamed) - 0
Diváci : 50
Rozhodčí : Cibranský

O výsledku zápasu rozhodl neštastný vlastní gól domácího gólman Bicka, kterému tak zhořhl návrat po zranění, když si ve 30 min. prvního poločasu neštastně srazil olešnický roh do brány. Domácí, kteří zažívají zlé časy se chtěli pokusit přetrhnout dlouho šnůru zápasů bez vítězství. Bohužel vlivem různých zranění měli k dispozici pouze 11 hráčů, tedy bez možnosti střídat. Zápas se hrál ve slušném tempu a ze začátku byli aktivnější hosté, hlavně Hanzal hířil pohybem a dělal domácím největší problémy. Hosté se dostali k několika zakončením zpoza velkého vápna, ale stříleli nepřesně. Za zmínku stojí umístěná střela olešnického kapitána Stanislava Jindry, který ztrestného kopu pořádně protáhl domácího gólmana Bicka. Poté přišel již zmiňovaný roh hostů a neštastný vlastní gól. Domácí pak vyrovnali hru, do dobré příležitosti se dostal Šubrt, kterému naposlední chvíli zblokoval střelu Bahenský. Pak ještě dvakrát střílel domácí Láník, který vystihl rozehrávku hostů, ale obě jeho střely jen těsně minuly Matouškovu bránu. V druhé půli se oba týmy snažili o vstřelení gólu. Blíže k tomu měli domácí, kteří ale opět ukázali, jaký mají problém s proměňováním šancí. Do dobré pozice se dostal Mohamed, a znovu střílel jen vedle tyče a Šafář svou akci překombinoval. Na druhé straně hrozili Stodůlka s Fialou a stále aktivní Hanzal. S blížícím se koncem zápasu domací přidali a tlačili se do vápna. V 80. min. se domácí dožadovali odpískání penalty po ruce olešnického hráče, ale výsledkem byla červená karta pro domácí Mohameda... Nutno říci, že rozhodčí neměřil stejným metrem, když olešnické hráče vždy jen napomenul, zatímco neplachovským dával karty hned. Domácí v 10 měli přeci jen ještě možnost na vyrovnání, ale v závaru před brankou se nejlépe orientoval Bahenský, který odkopl míč do bezpečí. Za druhý poločas si domácí vyrovnání zasloužili, ale znovu nedokázali proměnit své šance...

Mistrovské utkání    4. kolo

Sokol Neplachov - Týn nad Vltavou "B"  2:1 (2:0)
Střelci : Čada M., Mohamed - Štos

Žluté karty : 0-1
Diváci : 60
Rozhodčí : Ambrůžek

Na podmáčeném terénu předváděly především v prvním poločase oba týmy otevřený útočný fotbal. První půle patřila domácím, kteří ji vyhráli 2:0. Položili tak základ k vítězství, o které se nakonec museli strachovat až do samého závěru. Neplachov byl od začátku aktivnější, ale první velkou šanci měl týnský Štos, který se dostal za obranu, ale nedokázal prostřelit vybíhajícího Bicka v brance domácích. Poté převzali otěže zápasu domácí a k vidění bylo opravdu mnoho šancí, které ale většinou domácí trestuhodně zahazovali. Nejdříve neproměnil své dvě velké šance M. Čada, pak nastřelil po Nekolově přihrávce Brčák tyč a po samostné akci zakončil Mohamed pouze do břevna. Domácí se nakonec dočkali! Ve 30. min. se dostal Mohamed za hostující obranu a adresoval M. Čadovi další gólovou přihrávku, kterou už M. Čada dokázal proměnit. Domácí měli v první půli ještě další šance, ale proměnit dokáli už jen jednu, když se ve 44. min. uvolnil Nekola, zatáhl míč po pravé straně a přihrál Mohamedovi, který z blízka prostřelil Vachutu v brance hostí. Do druhé půle hosté přeskupili řady a vystřídali. Tento tah hostům vyšel a druhý poločas patřil právě Týnu. Kapitán hostí Lisner se vysunul do středové řady a střídající Houska rozhýbal hru. Kýženého úspěchu se hosté dočkali v 61. min, když Štos s pomocí břevna snížil na 2:1. Domácí se po obrženém gólu zbytečně zatáhli a soustředili na bránění jednogólového vedení. Hosté se snažili o vyrovnání! Těžili z přesných přihrávek kapitána Lisnera a dostali domácí pod tlak. Gólově se však už prosadit nedokázali, když parádní Kličkovu střelu zastavilo břevno a další Lisnerovu umístěnou střelu kryl Bicek. V 84. min. ještě zahrozili domácí, když po pravé straně utekl Nekola a předložil opět další tutovku pro M. Čadu, který ale pokračoval v zahazování šancí a trefil pouze padajícího gólmana Vachutu. Domácí měli hlavně v první půli šancí na dva zápasy, ale proměnili pouze dvě! V druhé půli lepší hosté sahali po vyrovnání, ale domácí nakonec hubené vítězství ubránili.

Mistrovské utkání    2. kolo

Sokol Neplachov – Slavoj Temelín  3:2 (2:1)
Střelci : Šubrt, Dušák M.,
Mohamed – Hrdina, Jaroš M.

Žluté karty : 1 – 0
Diváci :
110
Rozhodčí : Šafránek

Na úvod sezóny zavítal do Neplachova ambiciózní tým Temelína. Tento atraktivní zápas přilákal na neplachovské hřiště více než 100 diváků. Příznivci pamatující si předešlé zápasy těchto týmů čekali možná i něco více než jen fotbalové klání, ale vše se odehrálo v duchu fair play a pan rozhodčí Šafránek parádně odřídil toto utkání. Temelínští představili velkou posilu - Z. Hrdinu, který ještě nedávno hrál kraj v Týně. Po úvodním oťukávání, kdy se zápas odehrával spíše ve středu hřiště se začal prosazovat domácí útok a po Brčákově rohu vstřelil ve 21. minutě Šubrt první gól zápasu a domácí vedli. Z vedení se ale neplachovští dlouho neradovali, hosté oplatili stejnou mincí - za necelých deset minut vyrovnal taktéž po rohu nepokrytý Hrdina. V 35. minutě našel neplachovský Mohamed krásnou uličkou nabíhajícího M. Dušáka a ten prostřelil gólmana hostí Cihlu - domácí opět vedli. Za stavu 2:1 pro domácí se šlo do kabin...

Do druhého poločasu nastoupili týmy beze změn v sestavách. Hosté z Temelína se nechtěli smířit s pro ně nepříznivím stavem, byli aktivnější, agresivnější v soubojích, a dostali domácí pod tlak. Jejich snaha byla odměněna vyrovnávajícím gólem v 60. minutě, kdy po krásné individuální akci Jaroše J. se míč dostal k druhému z bratrů Jarošů, k Michalovi a ten obstřelil Bicka v bráně domácích. Hosté byli v této fázi hry více na míči a měli i více ze hry. Nicméně neplachovští se dokázali prosazovat nenápadnou, ale efektivní hrou, když si M. Dušák opět naběhl na přihrávku za obranu hostí obešel i gólmana Cihlu, ale z úhlu minul prázdnou bránu, Cihla se pak ještě vyznamenal, když vytáhl konečky prstů přímý kop Šubrta. Na druhé straně zase vykopával domácí Nekola míč z brankové čáry po rohu temelínských, kteří druhém poločase měli lepší držení míče a byli přeci jen fotbalovější, ale gólově se prosadit nedokázali. A tak o tom, že tři body zůstanou v Neplachově rozhodl Mohamed, který si naběhl na další Brčákův roh a hlavou vstřelil třetí gól domácích. Hosté pak ještě poslali na hřiště čerstvé síly, ale domácí už těsnou výhru udrželi.