Podzim 16/17

Mistrovské utkání 12. kolo

Sobota 29.10.2016                                  TJ Hluboká nad Vltavou B - Neplachov 4:0 (1:0)

Střelci: 7. L. Povišer , 67. L. Povišer , 80. K. Vácha , 90. L. Povišer

TJ Hluboká nad Vltavou B: A. Vacl [-] - K. Vácha [-] , J. Rubick [-] , J. Procházka [-] , L. Povišer [-] , K. Jonáš [-] , V. Marek [-] , M. Slivka [-] , T. Klimeš [-] , L. Trnka [-] , K. Jandera [-]

TJ Sokol Neplachov: Š. Bicek [-] - L. Sobota [-] , Š. Bečvář [-] , P. Švec [-] , P. Šafář [-] , D. Valeš [-] , L. Blažek [-] , J. Mařík [-] , J. Klečka [-] , J. Lánik [-] , L. Svobodný [-]

________________________________________________________________________________________________

Mistrovské utkání 11. kolo

Sobota 22.10.2016                                  SK Jankov / Dubné - Neplachov 1:0 (0:0)

Střelci: 49. M. Kudláček (p.)

SK Jankov / Dubné: L. Hejníček [-] - J. Honner [-] , M. Řezníček [-] , M. Cimerhanzl [-] , F. Černý [-] - D. Rut [-] , M. Pancíř [-] , V. Bürger [-] - K. Bohdal [-] , M. Kudláček [-] , J. Tušl [-]

TJ Sokol Neplachov: Š. Bicek [-] - M. Dušák [-] , Š. Bečvář [-] , P. Švec [-] , P. Šafář [-] , D. Valeš [-] , L. Blažek [-] , J. Mařík [-] , J. Klečka [-] , J. Lánik [-] , L. Svobodný[-]

Mistrovské utkání 10. kolo

Neděle 16.10.2016                                           Neplachov - Mladé 0:1 (0:0)

Střelci: 83. M. Zemek

TJ Sokol Neplachov: Š. Bicek [-] - L. Sobota [-] , P. Švec [-] , P. Šafář [-] , J. Mařík [-] , L. Blažek [-] , P. Dušák [-] , D. Valeš [-] , M. Hruška [-] , J. Lánik [-] , L. Svobodný [-]

SK Mladé: J. Jakovlevič [-] - M. Drábek [-] , J. Vítek [-] , K. Tondr [-] , J. Šťastný [-] , P. Schuster [-] , V. Moudrý [-] , T. Kočvara [-] , M. Schuster [-] , Š. Pařízek [-] , A. Kolář [-]

Komentář:

Neplachov čekal další zápas s týmem ze špičky OP a podle současných výsledků, kdy se neplachovským nedaří byl favorit jasný. Navíc Neplachov už má na marodce Nekolu, V. Klečku, a teď už i kapitána M. Dušáka a v tomto utkání chyběl i Bečvář... Trenér Brozman tedy nemohl s prořídlou sestavou moc kouzlit. Naopak hosté z Mladého přijeli až na jednoho hráče kompletní. Utkání začalo v bojovném duchu a bylo vidět hodně osobních soubojů. Neplachovští chtěli přetrhnout nepříjemnou sérii zápasů bez vítězství a na hrací ploše se bojovalo o každý míč. Oba týmy se snažili dobře bránit, a tak se převážně hrálo na středu hřiště. První nadějný brejk měli na svědomí hosté, jmenovitě Moudrý, ale domácí obrana včas zakročila. Neplachov odpověděl několika rohovými kopy a velice povedenou střelou D. Valeše, který se dostal k odraženému míči a protáhnul Jakovleviče v brance hostů. Po dalším rohu střílel pohotově Láník a hostující Šťastný srazil střelu do protipohybu Jakovleviče, ale i mimo tři tyče. Hosté poté také zahrávali několik standartek, a největší šanci měli právě z rohu, když balón vracel do "ohně" Kolář a po několika odrazech míč nakonec skončil v náručí domácí brankáře Bicka. Standartních situací bylo k vidění hodně, ale ani jeden tým se nedokázal gólově prosadit a tak první poločas skončil bez branek.

Druhý poločas se podobal tomu prvnímu. Hodně osobních soubojů a standartních situací po kterých vznikaly závary v pokutovém území, ale čisté gólové šance nepřicházely... I když po jednom z rohových kopů nebezpečně hlavičkoval hostující Tondr. Na druhé straně se znovu dostal ke střele D. Valeš, ale balón byl sražen bránícími hráči. Druhý poločas plynul a hosté přeci jen lépe drželi balón. Po dobré přihrávce Kočvary se dostal do dobré pozice Vítek, bránu ale netrefil. Také přišly slabší chvilky utkání, kdy někteří hráči z obou tymů zbytečně diskutovali s rozhodčím a mezi sebou, což ničemu neprospělo... Hlavně Neplachov pak na chvilku polevil v důrazu ve středu hřiště, a bylo to znát... V 83. min. dostal dost prostoru k centru Tondr. V pokutovém území šli do souboje hostující Zemek se neplachovský Svobodným. Zemek byl zřejmě u balónu dříve, a míč od něj putoval takovým zvláštním obloučkem do sítě neplachovské brány. Neplachovu se pak ještě podařilo dostat do vápna hostů, ale závar vyřešil odkopem hostující kapitán Šťastný.

Hráči zápasu: M. Hruška, D. Valeš, Zemek, Tondr

Mistrovské utkání 9. kolo

Sobota 8.10.2016                                        Čtyři Dvory B - Neplachov 2:0 (0:0)

Střelci: 48. M. Sedlic , 65. J. Raušer

SK Čtyři Dvory České Budějovice B: P. Josefík M. Voneš [-] - J. Vančura [-] , A. Čepička [-] , V. Vejvar [-] , M. Sedlic [-] , P. Váňa [-] , M. Maliňák [-] , P. Trnka [-] , O. Píša [-] , P. Knietel [-] , Z. Svoboda [-]

TJ Sokol Neplachov: Š. Bicek [-] - M. Dušák [-] , L. Sobota [-] , Š. Bečvář [-] , P. Švec [-] , P. Šafář [-] , J. Švec [-] , D. Valeš [-] , J. Klečka [-] , J. Lánik [-] , L. Svobodný [-]

Komentář:

Obě mužstva nastoupila v netradiční čas, hodinu po poledni. Bylo to dáno A týmem Čtyř Dvorů, který od deseti hodin hostil v derby Dobrou Vodu a jelikož uspěl, měl B tým hozenou rukavici. Soupeřem jím byl Neplachov, který se pomalu ale jistě přibližuje posledním místům v tabulce. První poločas byl herně vyrovnaný, ale žádný fotbal pro diváky se nehrál. Šance nebyly taky téměř žádné. U Neplachova stojí za zaznamenání hlavička Petra Švece, která se mezi tři tyče ale nevešla. U domácích také jedna hlavička, když se neprosadil pendl Váňa. Více k prvnímu poločasu netřeba dodávat, spíše to na hřišti vypadalo, jako kdyby si hráči obou mužstev dali obídek místo rozcvičky a na hřišti se spíše hledali.

Ohlasy k zápasu:

SK Čtyři Dvory České Budějovice B: Ondřej Píša (hráč Čt. Dvorů B):

První půli jsme celkem zvládli, a řekl bych, že jsme měli více ze hry. Mohli jsme jít i do vedení. Ve druhé půli jsme zase po našich chybách v rozehrávce nabídli soupeři dvě šance a obě naše chyby byly potrestány gólem. Zápas byl o prvním gólu, a ten jsme po zbytečné chybě inkasovali my. Bohužel nějak nedokážeme věci, které natrénujeme přenést i do zápasu.

TJ Sokol Neplachov: Lukáš Blažek (hráč Neplachova):

Hráči zápasu: P. Knietel .

Mistrovské utkání 8. kolo

Sobota 1.10.2016                                    Neplachov - Boršov 0:3 (0:2)

Střelci: 14. J. Šefčík , 20. D. Friedl , 73. J. Šefčík

TJ Sokol Neplachov: Š. Bicek [-] - M. Dušák [-] , L. Sobota [-] , M. Nekola [-] , D. Valeš [-] , P. Švec [-] , P. Šafář [-] , P. Dušák [-] , V. Klečka [-] , J. Lánik [-] , L. Svobodný [-]

FK Boršov nad Vltavou: J. Bublík [-] - M. Pícha [-] , L. Komrska [-] , D. Friedl [-] , J. Lísal [-] , J. Šefčík [-] , J. Gruber [-] , V. Anderle [-] , L. Fessl [-] , F. Filištein [-] , J. Šimeček [-]

Komentář:

Rozjetý Boršov byl v utkání s domácím Neplachovem favoritem. Neplachov ale chtěl po předchozím nevydařeném utkání také bodovat. Jenže začátek zápasu domácím vůbec nevyšel. Už v 5.minutě musel navíc neplachovský Nekola pro zranění střídat. Navíc ve 14. min po zbrklé rozehrávce sebral míč hostující Fessl, neukvapil se, balón ještě potáhl a z pravé strany poslal centr do šestnáctky, kde se prosadil zkušený Šefčík a hlavou poslal hosty do vedení – 0:1. A v minutě 20. Chybovali domácí znovu. Hostující Komrska vystihl špatnou rozehrávku brankáře Bicka a přihrál nabíhajícímu Friedlovi, pro kterého nebyl problém skórovat do poloodkryté branky – 0:2. Neplachovu takto vyvíjející se zápas na náladě rozhodně nepřidal a na hřišti to bylo vidět. Domácí často chybovali v rozehrávce a hosté to tak měli jednodušší. Ti byli naopak na koni a v první půli v podstatě nepustili Neplachov do šance. Především záložní řada Boršova vedená zkušenými hráči Gruberem a Šefčíkem hrála prim. Ke konci první půle se domácí přeci jen dostali více do hry, ale žádné ovoce to nepřineslo.

Druhý poločas přinesl větší aktivitu Neplachova a z toho vyplynulo několik standardních situací kolem šestnáctky hostů. Z těch ale Neplachovu kontaktní gól vytěžit nepodařilo, naopak z nenápadného brejku trefil břevno Bickovi branky Komrska. Další možnost na zkorigování výsledku měli domácí ze série několika rohových kopů, ale ani z nich se prosadit nedokázali. Obrana Boršova standardní situace zvládala s přehledem. V 73. minutě pak Boršov zasadil rozhodující úder - z přímého volného kopu zvýšil opět Šefčík, když neomylně zakroutil balón přes zeď – 0:3. Neplachov měl ještě možnost zkorigovat nepříznivý výsledek. Nejprve se za obranu hostů dostal Bečvář, ale sám proti Bublíkovi se neprosadil a napálil pouze boršovského brankáře a na samém konci utkání si stejně tak vedl i M. Dušák. Zápas tak rozhodly chyby domácích v prvním dějství, které hosté zkušeně potrestali.

Vůbec se nám nepovedl první poločas, brzo jsme prohrávali o dva góly a to bylo proti silnému Boršovu rozhodující. Nejhorší na tom je, že oba góly jsme jim v podstatě darovali, padly po našich úplně zbytečných chybách. Něco si v kabině řekneme, ale nedokážeme to přenést na hřiště. Je třeba se vrátit k tomu, co jsme hráli v prvních zápasech podzimu. Teď nás čeká zápas na Čtyráku, který bude určitě posílen o hráče A týmu…

TJ Sokol Neplachov: Jiří Komrska (trenér Boršova):

Po středě, kdy se nám vůbec nedařilo, to už bylo nyní fotbalovější, lepší. Terén byl také kvalitní a od začátku jsme diktovali tempo utkání a myslím si, že zaslouženě vyhráli. Domácí bojovali, ale to bylo dnes málo. Nejlepší hráči od nás byli dnes Šefčík a Komrska.

Hráči zápasu: J. Šefčík , L. Komrska

Mistrovské utkání 1. kolo

Středa 28.9.2016                                   Dobrá voda - Neplachov 7:0 (2:0)

Střelci: 3. P. Choboda , 36. M. Granov , 47. M. Granov , 50. C. Novotný , 81. R. Candra , 83. R. Candra , 87. R. Candra

SK Dobrá Voda B: J. Šinko [-] - R. Candra [-] , K. Klíma [-] , J. Marek [-] , O. Jirák [-] , M. Granov [-] , J. Baštář [-] , C. Novotný [-] , J. Toman [-] , P. Choboda [-] , J. Šedivý [-]

TJ Sokol Neplachov: M. Dvořák [-] - M. Dušák [-] , D. Valeš [-] , M. Nekola [-] , J. Klečka [-] , P. Šafář [-] , P. Dušák [-] , V. Klečka [-] , Š. Bečvář [-] , J. Lánik [-] , L. Svobodný [-]

Mistrovské utkání 7. kolo

Sobota 24.9.2016                                   Horní Stropnice - Neplachov 2:2 (1:2)

Střelci: 21. J. Haňur , 88. M. Bašta - 23. L. Sobota , 29. J. Klečka

TJ Hraničář Horní Stropnice: P. Josefík [-] - D. Szypula [-] , J. Jindra [-] - J. Holej [-] , R. Valíček [-] , Z. Staněk [-] - - J. Kunágl [-] , J. Nistor [-] , R. Tříska [-] , M. Bašta [-] , J. Haňur [-]

TJ Sokol Neplachov: Š. Bicek [-] - R. Čada [-] , M. Dvořák [-] , M. Nekola [-] , J. Klečka [-] , L. Blažek [-] , L. Sobota [-] , P. Šafář [-] , P. Dušák [-] , J. Mařík [-] , J. Lánik [-]