Sobota 17.3.2007                             Neplachov – Drahotěšice  5:1 (1:0)

Střelci: Průcha 3x, Dočkal, P.Čada

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Lukáš Blažek, Petr Šafář, Martin Nekola, Miloš Průcha

Střídali: Pavel Čada, Patrik Mohamed

Komentář:  Starý známý omlazený soupeř  přijel s hrou, kterou všichni dobře známe. Hosté, ale začali velmi aktivně a mohli se dostat do vedení, ale brankář jejich snahu zneškodnil. Naše hra se jim plně přizpůsobila, a proto jsme nedokázali odpovědět brankou. V další fázi hry jsme hosty pomalu přehrávali a skórovali. Druhý poločas nám ukázal jak jsme na tom fyzicky, protože jsme soupeře tlačily a po dalších brankách uzavřeli zápas s výrazným rozdílem.

Sobota 10.3.2007                             Ledenice – Neplachov   0:1  (0:0)

Střelci: Nekola

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Lukáš Blažek, Petr Šafář, Martin Nekola, Miloš Průcha, Marcel Čada

Komentář:  Přátelské utkání ze kterého jsme měli před začátkem trochu strach, protože soupeř byl z okresního přeboru umístěný právě na první příčce. Domácí na nás vlítli hned od začátku a vytvářeli si tlak. Snažili jsme se přijmout jejich hru a kombinovat, ale to se nám moc nedařilo. Domácí měli plno šancí, které brankář několika výtečnými zákroky zneškodnil a nechal nás ve hře. V průběhu jsme si vytvořili pár slibných šancí a když už to vypadalo, že utkání skončí nerozhodně, tak jsme z útoku po centru hlavičkou vstřelili vítěznou branku.

Čtvrtek 29.3.2007                             Ševětín   Neplachov  2:0 (1:0)

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Lukáš Blažek, Pavel Čada, Martin Nekola, Miloš Průcha

Střídali: Patrik Vach