Neděle   18.11.2007                         Neplachov – Roudné B  1:1  (1:0)

Střelci: M. Čada

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Lubomír Pudil,

Petr Šafář, Marcel Čada, Jiří Brčák, Martin Nekola, František Šubrt

Střídali: Pavel Čada

Komentář:  Dohrávané poslední utkání v podzimní části odložené kvůli špatnému terénu se odehrálo v dobrých podmínkách. Silně vypadající soupeř umístěný na druhém místě v tabulce se připravoval na hřišti v době kdy jsme se zatím teprve scházeli. Úvod se oproti předešlým zápasům celkem povedl, po době rozběhu jsme se již tlačili k hostující brance s vyloženými šancemi. Jedna z nich se ujala a střelec Marcel Čada s přehledem nedal brankáři šanci a umístěnou střelou nás dostal do vedení. Tlak, který jsme si vytvářeli, jsme mohli proměnit v druhou branku, hned po té první, ale centr z pravé strany a následná hlavička skončila těsně nad. Hosté byli také nebezpeční, ale šance které měli neproměnili ve vyrovnání. Do poločasu jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem. Druhá část začala slibně, po hvizdu jsme se tlačili dopředu, ale jako ve většině případů se zakončení nepodařilo dovést do konce. Soupeř dobře kombinoval ve středu hřiště už v první půli, jejich snaha ve druhé byla odměněna brankovou trefou a vyrovnáním. Na získání náskoku a vstřelení vedoucího gólu bylo dostatek času, ale nenašel se nikdo, kdo by šanci využil a když ani se ani hosté neprosadili, tak dohrávaný zápas skončil zaslouženou remízou a zakončil podzimní část soutěže.

Mistrovské utkání    12. kolo

Neděle   4.11.2007                            Rudolfov B – Neplachov  1:0  (1:0)

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dočkal,

Střídali: Lukáš Blažek, Miloš Průcha, Pavel Čada

Komentář:  Zápas proti soupeři, kterému jsme měli z minulého ročníku co vracet, když jsme po vyrovnaném boji prohráli v poslední minutě nastavení neregulerní brankou. Trochu rozmočené hřiště, ale v hratelném stavu spolu s nejenom naším neoblíbeným rozhodčím. Úvod patřil domácím, kteří byli rozehranější a nám trochu trvalo než jsme se zformovali. S přibývajícím časem jsme pronikali do obrany, ale ani po přesném pasu Jiřího Dočkala se gólová šance neproměnila. Domácí se dostali do vedení po rychle odehraném rohu a naběhnutí obraného hráče, který křižnou střelou překonal vše a míč skončil v brance. Další vypracované příležitosti neskončili v domácí brance a tak po poločase vedli domácí. Jako snaha a trápení v koncovce by se dal zhodnotit druhý poločas. Soupeř nespoléhal jenom na jednobrankový rozdíl, ale všechny jejich útoky a šance skončili před brankovou čárou nebo mimo branku. Na vyložené šance byl druhý poločas shodný s prvním, kdy jsme se do gólových šancí dostali, ale bez patřičného výsledku. Když nepomohla ani síla naší střídačky a poslední šance v závěru, která mohla skončit v domácí brance, tak jsme po třetí se střeleckým půstem v dnešním utkání nezískali ani bod.

Mistrovské utkání    11. kolo

Sobota    27.10.2007                          Chrášťany – Neplachov  0:0

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Pavel Frejlach, Jiří Dočkal, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák,

Střídali: Pavel Čada, Lukáš Blažek, Jiří Dušák

Komentář:  Po dvou prohrách z posledních zápasů jsme museli něco udělat, a tak trenérská dvojice sáhla do not a od začátku zápasu jsme nastoupili v sestavě postavené na základě nepropustné obrany s cílem získat alespoň bod. Domácí byli v úvodu nebezpečnější, když se útočníci dostávali před naší branku, ale z vyložených šancí neuspěli. Snaha neprohrát byla vidět, hra na jednoho útočníka a dva předstopery, kdy jsme se s přibývajícím časem dostávali dopředu a ohrožovali domácí branku. Domácí z jejich největší šance v první části nastřelili břevno. I my jsme měli příležitosti, ale ani vyložené šance, kdy stačilo prostřelit brankáře a mohli jsme se dostat do vedení, se nepovedly. Druhý poločas byl vyrovnaný, většina hry se odehrávala ve středu hřiště, spíše než divácky atraktivní fotbal byla vidět bojovnost a snaha týmu neprohrát. Do šancí jsme se dostávali kostrbatě, ale přesto nám chyběla patřičná přesnost. V závěru jsme mohli získat vítězství, po šanci, ale na branku jsme nedosáhli a s pozměněnou sestavou jsme splnili předzápasový úkol a přivezli si bod.

Mistrovské utkání    10. kolo

Sobota    20.10.2007                         Neplachov – Borek  0:1  (0:0)

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Petr Šafář,

Marcel Čada, Jiří Brčák, Lukáš Blažek, Martin Nekola, František Šubrt

Střídali: Miloš Průcha

Komentář:  Začátek zápasu nám trochu utekl, když hosté byli o něco důraznější a nebezpečnější. S přibývajícím časem jsme hráli naší hru a soupeře jsme výrazně přehrávali. Z tlaku a šancí, které jsme si vytvářeli, jsme nedokázali překonat brankáře a vstřelit tak úvodní branku. Z nezužitkované převahy jsme se i nadále snažili překonat obranu i brankáře, ale chyběla přesnější kombinace nebo zakončení. Ani hostům se nepodařilo vstřelit do poločasu branku, a tak byl stav utkání po poločase bez branek. Na Borku byla vidět snaha urvat venku nějaký ten bod, ale o poznání lepší hra, oproti poslednímu utkání našeho celku, nedovolila hostům skórovat. Nebezpečné útoky jsme zachraňovali před vápnem nebo na poslední chvíli v brance. I ve druhé části jsme měli kousek od vstřelení branky, ale finální zakončení nebo obrana nás zastavila. Přibližně v polovině druhé části se po úniku hostujícího záložníka a přihrávce na střed na připraveného útočníka zrodila první trefa po nechytatelné střele, která se odrazila od tyče do branky. Výsledek jsme chtěli alespoň srovnat, ale do konce se nám to nepodařilo a po bojovném výkonu, ale bez branek, nám hosté poprvé v této sezoně na domácí půdě vzali ne jeden, ale rovnou tři body.

Mistrovské utkání    9. kolo

Sobota    13.10.2007                          Pedagog ČB – Neplachov  2:1  (0:1)

Střelci: Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Petr Šafář,

Střídali: Jiří Dočkal, Miloš Průcha

Komentář:  Domácí tým ze spodních příček tabulky měl být lehké sousto a tabulkově bychom měli s přehledem vyhrát. Úvod utkání jsme zvládli dobře, vytvářeli jsme si postupně šance, ale zatím bez branky. Domácí se také dostávali směrem k naší brance, ale vyloženou příležitost si nevytvořili. Další příležitosti přicházeli, ale buď jsme je nedotáhli do úplného konce nebo je brankář zneškodnil. Po faulu a následném přímém kopu ze třiceti metrů, jsme se ujali vedení, když Jiří Brčák vymetl domácí brance pavučiny v levé horní části a balón se odrazil od tyčky do sítě. První půli jsme měli více ze hry, ale neproměňování šancí nám nedovolilo navýšit brankový rozdíl. Domácí těžili z našich chyb, ale do první půle vyrovnat nedokázali. Po přestávce se hra změnila, přibylo plno faulů, které rozhodčí nepískal ani i když některé zákroky byly na žlutou dokonce i červenou kartu. Do nebezpečných šancí  jsme se dostávali hůře oproti první časti hry, většina míčů byla nakopávána a míče se ztráceli. Domácím se podařilo vyrovnat v úvodních patnácti minutách a bylo na nás, jestli se znovu dostaneme do vedení. Přerušovaná hra nám neprospívala, přesto jsme měli brankové příležitosti, ale bez výsledku. Když už vypadalo, že zápas skončí remízou, v poslední minutě nás domácí zmrazili a vstřelili vítěznou branku. Utkání s rozhodčím který nepískal na žádnou stranu, jsme si nepovedenou hrou a neproměněnými šancemi prohráli sami.

Mistrovské utkání    8. kolo

Sobota    7.10.2007                            Neplachov – Horní Stropnice  3:2  (3:1)

Střelci: Šubrt 2x, Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Petr Šafář,

Lubomír Pudil, Marcel Čada, Jiří Brčák, Martin Nekola, František Šubrt

Střídali: Lukáš Blažek

Komentář:  Důležitý zápas z pohledu umístění v tabulce, kde bychom v případě výhry přeskočili právě soupeře. V poslední době horší výkon v úvodu zápasu vystřídalo pozvolné zlepšování a vytváření si slibných šancí. Hosté hráli od začátku aktivně a měli více ze vzdušných soubojů. V polovině utkání jsme udeřili a po střele Františka Šubrta jsme se ujali vedení. Druhý úder přišel zanedlouho, když po hezké kombinaci byl Lubomír Pudil sám před brankářem, ale překonaný brankář ukončil šanci faulem a následným pokutovým kopem. Střelec Jiří Brčák si postavil míč a důrazně umístěnou střelou překonal brankáře. Vedli jsme o dvě branky, ale v zápětí jsme se dostali opět do šance po které druhou brankou v zápase František Šubrt navýšil na tříbrankový rozdíl. Výsledkově rozhodnutý zápas na hřišti nebyl vidět, protože se hosté dostávali do šancí a ke konci první půle z rychle rozehraného rohu překvapili a snížili na rozdíl dvou branek. Druhý poločas začal bojovně, když se hosté tlačili k naší brance a vytvářeli si tlak. Na jejich hru jsme odpovídali protiútoky ze kterých jsme, ale nic nevytěžili. Hosté po chybě na kraji zálohy udeřili a srovnali stav na rozdíl jedné branky. Soupeř velmi dobře fyzicky připravený přečísloval a snažil se vyrovnat. Utkání ovlivnilo také vyloučení hostujícího hráče, který byl po slovním vyjádření rozhodčím vyloučen. I v deseti byl soupeř nebezpečný a když se nám ani hostujícímu týmu nepodařilo vstřelit branku, tak jsme se silným soupeřem do poslední minuty udrželi výsledek a vybojovali tři body.

Mistrovské utkání    7. kolo

Sobota    29.9.2007                            Nové Hodějovice – Neplachov  1:0  (0:0)

Nastoupili: Štěpán Bicek, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Jiří Dušák, Jiří Dočkal, Petr Šafář,

Marcel Čada, Lukáš Blažek, Jiří Brčák, Martin Nekola, František Šubrt

Střídali: Patrik Mohamed

Komentář:  Tým, který minulou sezónu skončil na druhém místě a letos se zatím pohybuje ve spodních patrech tabulky, si v posledním zápase s Chrášťanama vylepšil bilanci i formu. Trochu nám utekl začátek a důrazní domácí se dostávali do střeleckých situací z nichž některé ohrozili naší branku. Na domácích byla vidět chuť a taky proč minulou sezónu hráli o postup. Rychlé kombinace a pohyb nám trochu dělal problém. V průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili také šance, ale chyběla přesnější muška nebo ve většině případech finální přihrávka, která by nás posunula do daleko více šancí. V první půli nepadl žádný gól a to hlavně díky Štěpánu Bickovi, který chytil minimálně dvě branky. Druhý poločas začal velmi aktivně, kdy jsme ihned po hvizdu přenesli hru na domácí polovinu a vytvořili jsme si střeleckou šanci kterou jsme ale nedotáhli do zdárného konce. Nevyužitá šance zamrzela, avšak z následného protiútoku domácích, kdy pravidlo nedáš dostaneš, jak je vidět, neplatí jenom v hokeji, jsme obdrželi jedinou branku zápasu. Domácí si vytvářeli další šance a po jedné z nich jsme zachraňovali situaci až na brankové čáře. Na branku jsme nedokázali odpovědět a když jsme ani na konci zápasu vyloženou šanci neproměnili, tak domácí zaslouženě vyhráli a nebýt našeho gólmana, tak jsme si mohli odvést i vyšší příděl branek.

Mistrovské utkání    6. kolo

Neděle   23.9.2007                            Neplachov – Kamenný Újezd B  7:0  (6:0)

Střelci: Pudil, Brčák 3x, Šubrt, Blažek

Nastoupili: Martin Štěcha, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Jiří Dušák, Jiří Dočkal, Petr Šafář,

Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Jiří Brčák, Martin Nekola, František Šubrt

Střídali: Miloš Průcha, Pavel Čada

Komentář:  Soupeř, se kterým v minulém ročníku padalo nadměrně branek, přijel se značně omlazeným týmem. Začátek hry nebyl špatný, ale z šancí které jsme si vytvářeli jsme hostující branku příliš neohrozili. Zlom přišel v první třetině poločasu po centru a následné dorážce Lubomíra Pudila, který otevřel brankový ohňostroj. Od první branky se hrálo stále na jedné části hřiště a to na soupeřovo půlce. Druhá branka přišla po chybě brankáře kterou zužitkoval František Šubrt. Přibližně v pravidelných intervalech po pěti minutách jsme navyšovali náskok, třetí branku vstřelil Jiří Brčák, když brankář neudržel přízemní střelu v rukavicích. Hrálo se stále na soupeřově půlce, jen občas hosté zahrozili a přešli půlící čaru hřiště. Na čtyřbrankový náskok jsme se dostali po centru z pravé strany a umístěné hlavičce Lukáše Blažka. Když hosté nezahrozili, tak jsme v klidu přidali další trefu v podání Jiřího Brčáka, který přímo z rohového kopu překonal brankáře. Poločasový výsledek upravil svým třetím gólem v zápase Jiří Brčák průnikem mezi čtyřmi hráči. S šesti gólovým náskokem jsme pokračovali v druhém poločasu, který byl gólově slabší. Hru jsme měli pod kontrolou, ale neproměněné šance nás brzdili v navyšování skóre. Hosté za celý zápas ohrozili naší branku asi pětkrát. Poslední branka padla v závěru utkání po přesně umístěné střele k tyči vyslaná od Františka Šubrta. Vysokým  brankovým rozdílem a slušným výkonem proti slabému soupeři jsme si zajistili další tři body.

Mistrovské utkání    5. kolo

Neděle    16.9.2007                            Dolní Bukovsko – Neplachov 2:5  (0:2)

Střelci: Brčák 2x, Šubrt, Nekola, Pudil

Nastoupili: Štěpán Bicek, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Petr Šafář, Lubomír Pudil, Marcel Čada, Jiří Brčák, Martin Nekola, František Šubrt

Komentář:  Derby začali lépe domácí, v prvních minutách byli aktivnější a dříve se dostávali k míči. Po úvodu se v náš prospěch hra změnila a začali jsme si již standardně vytvářet šance. Většina šancí probíhala po stranách, zejména po pravé straně, která byla silnější. První gólová situace se zrodila po ukázkové narážečce na jejímž konci vstřelil branku Jiří Brčák. Druhá branka padla o několik minut později, kdy se z velkého úhlu ukázal František Šubrt a prudkou střelou překonal domácího brankáře. Domácí se snažili, ale jejich šance přinejhorším končili u našeho brankáře. Do konce první půle jsme již žádnou gólovou šanci nevymysleli, a tak jsme šli do kabin s náskokem dvou branek. Druhou část jsme oproti prvnímu poločasu začali aktivněji hned po hvizdu rozhodčího. Domácí se snažili, ale jejich snaha gólem v naší síti neskončila. Snahu soupeře jsme opět zchladili gólovou situací ve které se míč z vápna po chytré přihrávce dostal k Lubomíru Pudilovi, který neměl problém se zakončením. Atraktivní fotbal před plnou kulisou ukázal další branky. Z přímého kopu Jiří Brčák dovršil druhou brankou v zápase náskok o čtyři branky. Domácím se podařilo vstřelit první branku a zkorigovat nepříjemný výsledek, ale svůj náskok jsme navýšili po brance Martina Nekoly na opět čtyřbrankový rozdíl. Domácí po sporné a velmi přísné penaltě vstřelili druhou branku a uzavřeli divácky atraktivní fotbal s tvrdou hrou zejména domácího celku.

Mistrovské utkání    4. kolo

Sobota    8.9.2007                              Neplachov – Loko ČB B  3:1  (1:1)

Střelci: Blažek, M.Čada, Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Petr Šafář,

Marcel Čada, Jiří Brčák, Martin Nekola, František Šubrt, Lukáš Blažek

Střídali: Pavel Čada, Miloš Průcha

Náhradníci: Jiří Dušák, Martin Štěcha

Komentář:  Hostující soupeř, který hrál minulou sezónu okresní přebor, přijel s týmem plný mladých hráčů. Hned od prvních minut soupeř ukazoval své kvality a zkušenost, když si přesnými přihrávkami a rychlým přechodem hry získával patřičný respekt a nenechával nám čas na případné šance. Především dlouhé a přesné pasy nám dělali na začátku problémy. Během poločasu jsme po získání přehled o hostující hře za začali soupeře trochu trápit. Ještě v první části půle jsme se po centru a vyražené střele po důrazné dorážce Lukáše Blažka ujali vedení. Hosté měli více ze hry a snažili se hrát útočný fotbal a taky po rohovém kopu byl stav vyrovnán, když jsme nedokázali dostat míč z vápna a po několika odrazech skončil míč v naší síti.  Do konce půle nás hosté zatlačili, ale dostat do vedení se jim nepodařilo. Po přestávce byla hra podobná, protihráči dobře kombinovali, ale po důrazu z naší strany nám nechávali jisté šance a jednu z nich jsme využili když, Marcel Čada technickou střelou k tyči přehodil brankáře. Za stavu 2:1 hosté nepolevili a bojovali dále. Vytáhl se i Štěpán Bicek při přímém kopu, kdy aktér kopu napálil míč mířící do pravé šibenice, ale po zákroku se míč odrazil „pouze“ do horní tyčky a odkutálel se na malé vápno. Zápas ve kterém mohli hosté v každém okamžiku zahrozit a srovnat výsledek rozhodla penaltová situace ze které Jiří Brčák poslal vizitku v podobě třetí branky. Do konce jsme si nenechali zápas znechutit a podrželi vybojované vítězství.

Mistrovské utkání    3. kolo

Neděle    2.9.2007                              Nemanice B– Neplachov  3:3  (2:2)

Střelci: Dočkal, Nekola, Šubrt

Střídali: Pavel Čada, Jiří Dušák

Komentář:  Hratelný soupeř, který předvádí rozdílné výkony doma a venku měl silnou především oblast středu hřiště. Po chybách jsme soupeři dovolili, aby se ujal vedení. My jsme se hostů nezalekli a dostávali jsme se do slibných šancí, ale zlobila nás koncovka. Když jsme neuspěli, tak hosté opět udeřili a získali náskok v podobě dvou branek. S výsledkem už bylo třeba něco dělat ještě do první půle. To se nám také podařilo, když jsme nepolevili a po teči Jiřího Dočkala jsme srovnali krok. Branka nám pomohla a stav utkání se vyrovnal po útoku z levé strany a následném centru který dorazil do brány Martin Nekola. Druhý poločas byl plný šancí na obou stranách, hra se přelévala z jedné strany na druhou a po nevydařených gólových situací jsme se dostali do vedení po přesné střele Františka Šubrta. Z vývoje utkání, kdy jsme prohrávali o dvě branky a ještě pár minut před koncem jsem vedli o branku nám zkazila penaltová situace v nastaveném čase sedmé minuty po absurdní zákroku, kdy měl spíše domácí obdržet kartu za simulaci. Z penalty domácí vyrovnali a zároveň jsme přišli na čtyři týdny o Petra Švece za slova na pana rozhodčího.

Mistrovské utkání    2. kolo

Sobota    25.8.2007                           Neplachov – Ševětín B  4:2  (2:2)

Střelci: Brčák, Pudil, Nekola 2x

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Lubomír Pudil, Petr Šafář, Marcel Čada, Jiří Brčák, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali: Lukáš Blažek, Pavel Čada, Jiří Dušák

Náhradníci: Jiří Dočkal

Komentář:  Další z lehčích soupeřů nám měl ukázat, jak na tom po prohře z  prvního zápasu budeme. Hosté se do nás ihned pustili a ze dvou šancí, si vypracovali náskok dvou branek! Tímto nás zcela jistě zaskočili a zároveň ukázali, jak bychom asi měli využívat šance. Po první inkasované brance jsme si vytvářeli slibné situace, ale střely na hostující branku svojí polohou nemohli brankáře ohrozit. Druhá inkasovaná branka naši hru zrychlila a konečně se jedna ze střel taky ujala. Do konce poločasu jsme po ukázkové akci po centru ze strany srovnali hlavičkou do protipohybu brankáře. Ve druhé půli byla hra podobná té první ve které jsme měli převahu a mnohokrát jsme vystřelili na branku, ale bez potřebné mušky. Hosté zazlobili pouze po chybách, které se většinou napravili daleko od naší branky. A protože se hosté z kraje utkání vystříleli a my jsme v útočné hře nadále pokračovali, tak jsme se po krásném pasu a přesné střele od Martina Nekoly k tyči, ujali vedení. Útočník se ještě předvedl jedním gólem a v úplném závěru a po faulu od brankáře mohl dovršit hattrick z pokutového kopu. Z následné penalty však nic nebylo a doma jsme po divácky atraktivním zápase získali zaslouženě všechny body.

Mistrovské utkání    1. kolo

Neděle    19.8.2007                          Úsilné – Neplachov   2:0  (1:0)

Nastoupili: Martin Štěcha, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dočkal, Pavel Dušák, Martin Nekola,

Petr Šafář, Marcel Čada, Jiří Brčák, Miloš Průcha, František Šubrt

Náhradníci: Štěpán Bicek, Pavel Čada, Jiří Dušák

Komentář:  Zahajovací utkání v letošní sezóně na půdě týmu Úsilné mělo přinést výsledek v podobě přivezených bodů. První poločas jsme se rozehrávali a byla na nás vidět s přibývajícím časem jakási netrpělivost. Hned na začátku jsme měli slibné šance, ale z těžkých míčů se nepodařilo skórovat. Domácí útočníci se postupně dostávali před naší branku, ale Martina Štěchu, vracejícího se brankáře z  Drahotěšic, se nedařilo překonat. Situace z  poloviny první půle, kdy nás zachránil a chytil padající balón do branky. Výtečný zákrok nám pokazil následný rohová kop, při kterém z téměř identické vzdálenosti nepokrytý domácí útočník opět hlavičkou vstřelil první branku. Ve druhém poločase jsme se snažili srovnat výsledek a podařilo se nám několikrát ohrozit branku domácích, ale bez užitku. Za to se protihráči dostali do další gólové šance, při které jsme ztratili balón na naší půlce a na hranici ofsajdu jsme obdrželi druhou branku. Poté byla hra rozkouskovaná s mnoha fauly, a protože domácím takováto hra seděla, kdy jsme se nedostali do tempa, tak body zůstali na druhé straně než bychom si přáli.