22: 42

7

(-14)

Mistrovské utkání    1. kolo

Neděle                       20.8.2006                    Kamený Újezd B - Neplachov   2:4 (1:1)

Střelci: Dočkal 2x, M.Čada, Brčák

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Lubomír Pudil, Marcel Čada, Jiří Brčák, Jiří Dočkal, Lukáš Blažek,  Miloš Průcha

Střídali: Martin Nekola, Petr Šafář, Pavel Čada

Náhradníci: Jiří Dušák

Komentář: V úvodním zápase sezóny jsme se jakoby otrkávali a trochu čekali na to co nám soupeř ukáže. Moc toho neukázali, a tak jsme se ujali vedení, ve kterém do konce poločasu stačili domácí vyrovnat. Po poločase se nám dařilo a ještě před vystřídáním se ukázal nový hráč Jirka Dočkal jak se dávají góly a svým druhým zvýšil náskok. Náskok jsme navýšili o tři banky a i když domácí dokázali odpovědět druhým gólem tři body jsme si odvezli domu.

Mistrovské utkání    2. kolo

Neděle                       27.8.2006                   Rudolfov B - Neplachov   3:2 (1:2)

Střelci: Průcha 2x

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Roman Čada, Marcel Čada, Jiří Brčák, Jiří Dočkal, Lukáš Blažek,  Miloš Průcha

Střídali: Petr Šafář

Náhradníci: Jiří Dušák, Martin Nekola, Pavel Čada

Komentář: Po úspěchu v prvním utkání jsme na něj chtěli navázat. Ze začátku nás domácí tým sevřel a ukázal jak jednoduché je proniknout až k brance, ale s postupem času jsme přebrali hru  kterou jsme zúročili dvěmi vstřelenými brankami. Druhá půle nevyšla tak, jak bychom si představovali, když domácí nejprve vyrovnali a po našich neproměněných šancí jsme v nastavení obdrželi neregulérní, ale podle rozhodčího vítěznou branku, i když míč podle pomezního, který byl blíže k celé události platnost branky popřel.

Mistrovské utkání    3. kolo

Neděle                        3.9.2006                   Neplachov – Pedagog ČB  2:0 (1:0)

Střelci: Brčák 2x

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Roman Čada, Petr Šafář, Jiří Brčák, Jiří Dočkal, Lukáš Blažek,  Miloš Průcha

Střídali: Martin Nekola

Náhradníci: Pavel Čada

Komentář:  Po nešťastné prohře venku jsme chtěli doma plně zabodovat a to se nám v první části také povedlo, kdy jsme se ujali vedení. Klasické domácí utkání proti přijatelnému soupeři, který se snažil hrát, ale plno šancí nedokázal proměnit, tak jako náš tým. Do šancí jsme se dostávali, ale nevyužívali. Svojí hru jsme nadále rozvíjeli i ve druhé půli a po několika slibných šancí jsme mohli zápas dohrát v klidu s vyšším rozdílem. Ten se nám nakonec podařil a po vstřelení druhé branky jsme si ohlídali zápas do konce a získali plný počet bodů.

Mistrovské utkání    4. kolo

Neděle                       10.9.2006                   Lišov B – Neplachov   4:1 (2:0)

Střelci: Průcha

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Lubomír Pudil, Marcel Čada , Jiří Brčák, Jiří Dočkal, Lukáš Blažek,  Miloš Průcha

Střídali: Martin Nekola, Petr Šafář

Komentář:  Domácí jakoby nám chtěli ukázat co III. třída obnáší, začali tlakem na který jsme nebyli schopni reagovat. Domácí se dostali do vedení a po poločase vedli již o dvě branky. Druhý poločas jsme se ukázali jako jiný tým a domácí jsme začali ohrožovat. Po první brance jsme mohli ještě dát takové dvě, ale nebylo nám přáno a místo toho jsme nešťastně obdrželi. Po zpočátku vlažném výkonu jsme se vzchopili, a když jsme nezískali ani jeden bod za výkon především ve druhém poločase jsme se stydět nemuseli.

Mistrovské utkání    5. kolo

Neděle                       17.9.2006                   Neplachov – Borek   0:1 (0:1)

Střelci:

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Lubomír Pudil, Petr Šafář, Marcel Čada , Jiří Brčák, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali: Lukáš Blažek, Pavel Čada

Komentář: Druhé domácí utkání nezačalo tak, jako proti Pedagogu ČB. Naše hra trpěla nepřesnými přihrávkami a když jsme se dostali do slibné šance, nedokázali jsme ji proměnit. Ani ve druhém poločase se nám příliš nedařilo. Hostující ovládali střed a ujali se vedení, které jsme do konce zápasu nedokázali nijak zvrátit. Doplatili jsme na zejména na neproměněných šancí, které je třeba proměňovat.

Mistrovské utkání    6. kolo

Sobota                        23.9.2006                   Chrášťany – Neplachov    1:1 (0:0)

Střelci: Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Petr Šafář, Marcel Čada , Jiří Brčák, Miloš Průcha, Martin Nekola

Náhradníci: Zdeněk Novotný

Komentář:  Utkání odehrávající se okolo středu tabulky odpovídalo předvedené hře. Domácí se snažili získat převahu, ale hra končila většinou ve středu hřiště. Vypracovali jsme si několik slibných příležitostí, ale buď jsme je nedotáhli do konce nebo jsme nedokázali patřičně proměnit, kromě jedné, kdy jsme se po přímém kopu přesnou střelou ujali vedení. Do vítězného konce jsme utkání nedotáhli, když nám po sporné penaltě domácí vsítili vyrovnávací branku.

Mistrovské utkání    13. kolo

Čtvrtek           28.9.2006                               Neplachov –  Úsilné  0:0 (0:0)

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dušák, Jiří Dočkal, Petr Šafář, Lukáš Blažek, Marcel Čada , Jiří Brčák, Miloš Průcha, Martin Nekola

Střídali: Lubomír Pudil

Komentář: Po třech zápasech bez výhry jsme chtěli ukázat jaké je to mít tři body doma. Utkání začalo několika slibnými šancemi, ale bez patřičného výsledku. Hra v prvním poločase pokračovala stejně ve druhém, kdy jsme měli převahu nad hostujícím týmem, ale bez vstřelené branky. Hosté útočili jen vyjímečně, ale nebezpečně. Převahu i v posledních minutách jsme nedokázali patřičně využít, a proto jsme po druhé doma nedokázali získat plný počet bodů.

Mistrovské utkání    7. kolo

Neděle                       1.10.2006                   Neplachov –  Ševětín B  5:1 (1:0)

Střelci: Blažek, M.Čada 3x, Brčák

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Jiří Brčák, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Petr Šafář, Marcel Čada

Střídali: Martin Nekola, Jiří Dušák

Náhradníci: Miloš Průcha

Komentář: Důležitý zápas proti lehčímu soupeři ve kterém bychom měli bodovat začalo s nasazením. Od začátku jsme získávali pomalu převahu, kterou jsme do šaten zužitkovali už v prvních minutách jednou brankou. Po poločase naše převaha pokračovala a hned v první minutě obdobně jako v prvním poločase jsme navýšili skóre. Hosté vypadali bezbranně a dali nám možnost vstřelit další branku. Nechali jsme si protihráčem vstřelit jednu branku, ale poté se opět uplatila převaha a po tuctu šancí jsme vstřelili ještě dvě branky. Po čtyřech zápasech jsme vyhráli nejvyšší výhrou v sezóně.

Mistrovské utkání    8. kolo

Neděle                       8.10.2006                   Dolní Bukovsko –  Neplachov  1:2 (1:0)

Střelci: Blažek, M.Čada

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Jiří Brčák, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Petr Šafář, Martin Nekola

Náhradníci: Jiří Dušák, Pavel Čada, Zdeněk Novotný

Komentář: Domácí nás zaskočili důraznou a aktivní hrou která nás potrestala vedením domácích. Nedokázali jsme srovnat a domácí nám zatápěli. Do poločasu jsme si až na vyjímky nevypracovali gólové šance. Po poločase se, ale vše změnilo, naše hra se proměnila a po šancích jsme vstřelili vyrovnávací branku. Zápas bez mnoha vyložených šancí, na který nejsme zvyklí, končil většinou ve středu hřiště. Naše zlepšená hra oproti prvnímu poločasu byla zakončena druhou brankou a když domácí nevyužili tlak na konci zápasu odvezli jsem si všechny tři body.

Mistrovské utkání    9. kolo

Sobota                        14.10.2006                 Neplachov –  Roudné B  4:0 (1:0)

Střelci: Brčák 2x M.Čada 2x

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Dočkal, Jiří Brčák, Petr Šafář, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Pavel Čada

Komentář: Hosté kteří se rozcvičovali na hřišti v době, kdy jsme se zatím pomalu scházeli jakoby naznačovalo průběh utkání. Vše bylo jinak a po zahozených šancí hostujícího týmu jsme se dostali do vedení. Utkání ovlivnilo vyloučení hostujícího hráče, který doplatil na svou pusu a lehký kontakt s rozhodčím. Ve druhé půli jsme hosty přehrávali a po druhé brance hosté opadli a z našich ať už proměněných nebo z mnoha neproměněných šancí jsme hosty zaskočili a přidali další dvě branky a jako první jsme porazili momentálně první tým Roudné B.

Mistrovské utkání    10. kolo

Neděle                       22.10.2006                 Nemanice B–  Neplachov  1:1 (0:1)

Střelci: Šafář

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Petr Šafář, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Martin Nekola, Jiří Dočkal

Komentář: Po trochu nečekaném za to více cenném vítězství v posledním utkání jsme si na domácí tým věřili. V úvodu jsme začali aktivně a hned ze začátku jsme se dostali do vedení. Naše hra dále nepřestávala, vytvářeli jsme si neustále nové a nové šance, ale bez patřičného výsledku. Druhý poločas se hra vyrovnala, domácí se snažili a přece jen vyrovnali. Naše šance zastavil buď domácí brankář nebo dokonce nedotažené akce. V zápase, kde jsme byli tabulkově mírní favorité, jsme podali slušný výkon, kterému chybělo jen již tradiční proměňování šancí.

Mistrovské utkání    11. kolo

Neděle                       29.10.2006                 Neplachov –  SKH Hluboká  2:4 (0:2)

Střelci: M.Čada 2x

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Jiří Dočkal, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Miloš Průcha

Střídali: Petr Šafář, Pavel Čada

Náhradníci: Jiří Dušák, Štěpán Bicek

Komentář: Hokejový zážitek z posledního zápasu proti hostujícímu týmu nepokračoval ve stejném duchu. Hostující hráli především důrazně a i když některé fauly neby1y nejhezčí, změna hry byla patrná. Hostující nás v osobních soubojích přehrávali a po poločase vedli už o dvě branky. Druhý poločas začalo nepříznivým počasím, kdy při zvednutém větru padali i kroupy se sněhem. Naše hra se zlepšila a po první vstřelené brance jsme na chvíli hosty zatlačili. Hosté však dokázali vždy odpovědět a po lehčí přestřelce jsme podruhé doma nezískali ani bod.

Mistrovské utkání    12. kolo

Sobota                        4.11.2006                   Nové Hodějovice –  Neplachov  1:1 (1:0)

Střelci: Dočkal

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Petr Šafář, Lubomír Pudil, Lukáš Blažek, Marcel Čada, Roman Čada

Střídali: Jiří Dočkal, Miloš Průcha

Náhradníci: Zdeněk Novotný, Jiří Dušák, Štěpán, Pavel Čada

Komentář: Poslední zápas podzimní části proti tabulkově silnému začal pěkně zostra. Domácí zahrozili hned v úvodu, kdy se po střele po vyklouznutí málem dostal míč do naší branky. Chladné počasí a hrbolaté polozmrzlé „bramborové“ hřiště jakoby napovídalo utkání. Domácí měli rychlý přechod hry, který po úniku útočníka využili a dostali se do vedení. Naší jednu z málo šancí zneškodnil bravurně brankář. Ve druhém poločase jsme po chvilce vyrovnali i když se domácí dožadovali hraní rukou. Domácí nás v průběhu několikrát zatlačili, ale nedokázali se dostat do vedení a když jsme ani my nedokázali vstřelit branku, odvezli jsme si alespoň bod.

Mistrovské utkání    14. kolo

Neděle                        12.11.2006                 Neplachov    Kamený Újezd B  5:3 (1:1)

Střelci: Pudil, Brčák 2x, Blažek, M. Čada

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Pavel Frejlach, Pavel Dušák, Jiří Brčák, Lubomír Pudil, Jiří Dočkal, Lukáš Blažek, Petr Šafář, Marcel Čada

Střídali: Miloš Průcha, Pavel Čada, Martin Nekola

Náhradníci: Zdeněk Novotný, Jiří Dušák

Komentář: Předehrávka jarního kola proti soupeři ze spodního patra tabulky nám měla vylepšit bodové skóre. Zápas, ale nebyl zcela jasný. Od začátku jsme si vytvářeli šance a tlačili jsme hosty před sebou. Po první brance soupeři začalo představení, ve kterém jsme hosty drtivě přehrávali a vytvářeli jsme si šance, ale opět bez výsledku. Za to hosté udeřili a vyrovnali. Pod vedením zastupujícího trenéra jsme na druhý poločas nastoupili s několika změnami v sestavě. Hosté se dostali do vedení z přímého kopu na které jsme brankou odpověděli, ale vzápětí jsme opět prohrávali. Dokázali jsme se sebrat a po vyrovnávací brance hosté obdrželi ještě další dvě branky na cestu domů. Po přestřelce se šťastným koncem a ziskem tří bodů jsme zakončili podzimní sezónu s předehrávkou jarního kola.