Přátelská utkání 2008

Přátelské utkání

Pátek   8.8.2008                                 Neplachov – Dolní Bukovsko B  5:0 (3:0)

Střelci: Čada M., Zajíček 2x, Šafář, Průcha

Nastoupili: Zdeněk Novotný, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Lukáš Blažek, Pavel Dušák, Petr Šafář, Patrik Mohamed, Marcel Čada, Martin Nekola, Miloš Průcha, Miroslav Zajíček

Střídali: Pavel Čada, Honza Láník, Martin Dušák

Komentář:  Jeden z lehčích přípravných zápasů proti sousedovi z Drahotěšic (Dolní Bukovsko B). V úvodu i celém zápase chyběla k větší spokojenosti přesnost přihrávek. Do vedení jsme se dostali po brance Marcela Čady, který otevřel brankový účet. Nad soupeřem jsme měli mírnou převahu, druhá trefa přišla po individuální šanci, když Miroslav Zajíček klikou obešel brankáře a zakončil. Třetí branka měla stejného autora, který z velkého úhlu překonal podruhé v zápase někdejšího spoluhráče Martina Štěchu. Druhý poločas byl v duchu první části. Čtvrtou branku vstřelil Petr Šafář po vytáčející se střele dle slov brankáře. Miloš Průcha uzavřel střeleckou listinu přesnou ránou k tyči. Střelecké hody s průměrným výkonem nám ukázal jistou formu a prvky, by se měli v budoucnu zlepšit.

Středa  30.7.2008                               Neplachov – Ševětín   1:3 (0:1)

Střelci: Nekola

Nastoupili: Štěpán Bicek, Petr Švec, Lukáš Svobodný, Jiří Dočkal, Pavel Dušák, Petr Šafář, Jiří Brčák, Marcel Čada, Martin Nekola, Miloš Průcha, Jiří Ludvík

Střídali: Pavel Čada, Honza Láník,

Komentář:  Přípravný zápas po turnaji v Drahotěšicích a před turnajem v Bulharech nám měl ukázat, jak jsme na tom proti silnému soupeři ze Ševětína. V kádru jsme měli posily v podobě Jirky Ludvíka (zatím v Ševětíně) a nejmenovaného hráče, který působil v Dynamu ČB. Obě dvě posily nám pomohli k vyrovnanému utkání, které měli přeci jenom hosté trochu na svojí straně hlavně v přesnosti. První branku jsme obdrželi po lobu, na který si Štěpán Bicek sáhnul, ale skončil za jeho zády.  Ve druhé části vstřelili hosté z penalty druhou branku v utkání. Naše hra vyprodukovala taky gólovou tečku v podobě teče zad Martina Nekoly, po které šel míč přesně k tyči. Na srovnání jsme se nedostali, navíc jsme v závěru obdrželi poslední branku v zápase.  Klasické přátelské utkání s hokejovým střídáním, ve kterém silnější vyhrál.

Sobota    22.3.2008                            Ševětín – Neplachov  5:3  (4:0)

Střelci: Blažek, Brčák 2x

Nastoupili: Štěpán Bicek, Jiří Dočkal, Pavel Frejlach, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Martin Nekola,

Petr Šafář, Marcel Čada, Jiří Brčák, Lukáš Blažek, František Šubrt

Střídali: Pavel Čada

Komentář:  Druhý a poslední přípravný zápas se silným soupeřem hrající I.B soutěž. Domácí nastoupili v silném složení a od úvodu měli fotbalově navrch. Do šancí se dostávali po našich chybných rozehrávkách a jedna z rychlých šancí po nákopu a centru do vápna skončila v naší síti. Ani jsme se nestačili rozehrát, když domácí udeřili znovu. Třetí branka přišla ve stejné akci jako ta první. Do první půle jsme obdrželi ještě čtvrtou branku a zápas vypadal na debakl. Druhá část byla zcela jiná, od prvních minut jsme hráli důrazněji a po chvilce Lukáš Blažek svým důrazem vstřelil první branku. Domácí ve hře polevili a Jiří Brčák střelou z třiceti metrů zamířil přímo do šibenice. Obrat v zápase přinesl třetí branku, kdy po faulu na Martina Nekolu opět Brčák proměnil pokutový kop. Vyrovnat se nám nepodařilo, za to domácí vstřelili pátou branku a po přestřelce vyhráli.

Sobota    15.3.2008                            Ledenice – Neplachov  1:0  (0:0)

Nastoupili: Štěpán Bicek, Pavel Frejlach, Petr Šafář, Lukáš Svobodný, Pavel Dušák, Pavel Čada,

Marcel Čada, Jiří Brčák, Lukáš Blažek, Martin Nekola, Miloš Průcha

Střídali: Patrik Mohamed

Komentář:  Jarní herní přípravu jsme zahájili proti soupeři hrajícímu okresní soutěž. První minuty zápasu jsme se formovali, protože jsme nastoupili v nové sestavě bez několika opor. Od začátku byla na domácích vidět sehranost, kterou ovládali především ve středu pole, následné šance domácích v první půli končily nejhůře v náručí Štěpána Bicka. Útočné snažení jsme zakončili několika pokusy, ale bez přesnější mušky nebo tvrdosti střelby. Druhý poločas domácí přitlačili a v závěru se s přispěním špatného terénu z bezprostřední blízkosti ujali vedení. Na branku jsme nedokázali odpovědět ani povedeným průnikem, který byl zastaven na poslední chvíli v úplném závěru. Domácí nám tak oplatili prohru z minulého roku.