mapa

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Projekty > Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

 

Slavnostní otevření nového sportovního areálu v Neplachově za podpory NADACE ČEZ.JPG

 

NadaceCEZ_400x300_RGB_svetlePozadi_transparentni.png

POŘÍZENÍ SEKACÍHO MALOTRAKTORU Z DOTACE OD NADACE ČEZ

 

 

1. 3. 2017

Neustálé opravy a výměny jednotlivých součástí u současného stroje na sečení a údržbu zeleně v obci začaly narůstat a jeho provoz se stal ekonomicky neefektivní. Bylo tedy jasné, že je nutné se porozhlédnout po profesionálním stroji.

Protože nákup tohoto profesionálního stroje je nákladnou záležitostí hledaly se možné cesty pro financování. Nákup nové techniky umožnila až dotace z Nadace ČEZ ve výši 499.000,- Kč. K této částce přidala ze svého obec Neplachov 325.850,- Kč včetně DPH, což umožnily kladné výsledky hospodaření z předchozích let. Mohlo tedy dojít k nákupu nové techniky v celkové výši 828.850,- Kč s DPH.

Profesionální malotraktor již nyní slouží obci Neplachov k sečení a úpravě veřejného prostranství a v budoucnu bude sloužit také k údržbě zeleně v novém sportovním areálu, který začne stavět obec Neplachov tento rok.

Hlavní výhodou nového sekacího traktůrku je spolehlivost, kvalitní a rychlé sečení, ušetření nákladů za časté opravy původního stroje a bohaté příslušenství u nově dodané techniky.

 

Nadaci ČEZ za poskytnutou dotaci patří velké poděkování!